Na antenie

W NASZEJ RADIOWEJ RODZINIE

O godzinie 15.00 każdego dnia modlimy się koronką do Bożego Miłosierdzia, a potem spotykamy się w kręgu naszych dobrych przyjaciół. Zaprasza Joanna Symanowicz.

Aktualności

Różaniec w czerwcu na antenie radia

foto
2023-05-29 12:22:00
Prezentujemy grafik grup, które w czerwcu poprowadzą modlitwę różańcową na antenie Katolickiego Radia Podlasie. Różaniec rozpoczyna się o godz. 20:30.
więcej

Podziękowania za wsparcie akcji pomocy dla Ukrainy

foto
2023-05-23 10:35:46
Siostry Albertynki z Siedlec organizują pomoc dla Ukrainy. W marcu przygotowały transport z darami dla mieszkańców Plebanówki we wschodniej Ukrainie. Ale zanim zebrały dary, za pośrednictwem portalu podlasie24.pl i Radia Podlasie siostra Samuela ze Zgromadzenia Sióstr Albertynek Posługujących Ubogim, apelowała o pomoc w przygotowaniu transportu.
więcej

Ruszyło głosowanie w Budżecie Obywatelskim Mazowsza

foto
2023-05-16 15:41:00
Mieszkańcy subregionu siedleckiego mogą już oddawać głosy na projekty zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego Mazowsza. To Mazowszanie zdecydują, które pomysły zostaną zrealizowane w ich okolicy. Polecamy Waszej uwadze projekt nr 538 - młodzieżowe warsztaty dziennikarskie „W świecie mediów”. To propozycja zajęć dla uczniów, dzięki którym będą oni umieli w świadomy sposób korzystać z mediów oraz sprawnie poruszać się w medialnej przestrzeni.
więcej

Podziękowanie dla Izabeli Chajkaluk

foto
2023-05-11 09:33:00
Nasza redakcyjna koleżanka Izabela Chajkaluk przeprowadziła warsztaty dziennikarskie w Szkole Podstawowej im. Polski Niepodległej w Zalesiu. Przyszłych dziennikarzy zapraszamy do współpracy, a dyrekcji i nauczycielom dziękujemy za zaproszenie i otwartość.
więcej

Przerwa w emisji programu Radia Podlasie

foto
2023-05-08 11:39:00
9 maja nastąpi przerwa w emisji programu Katolickiego Radia Podlasie, spowodowana koniecznością konserwacji masztu nadawczego w Chotyczach. Przerwa w emisji audycji radiowych potrwa w godzinach 10.00 – 17.00.
więcej

Katolickie Radio Podlasie z nową oprawą muzyczną

foto
2023-05-01 11:16:00
1 maja, premierę miały nowe dżingle Katolickiego Radia Podlasie. - Pozostając od 30 lat blisko naszego regionu i dbając o propozycje programowe jednocześnie nieustannie zabiegamy o to, by być radiem nowoczesnym. Rynek mediów wymaga ciągłego wprowadzania nowych udoskonaleń. Z tych powodów proponujemy bardziej współczesną, dynamiczną oprawę dźwiękową korespondującą z formatem muzycznym naszej stacji, który od lat cenią nasi słuchacze – zapowiada dyrektor Katolickiego Radia Podlasie ks. Marek Bieńkowski.
więcej

W Katolickim Radiu Podlasie trzy dni z polską muzyką

foto
2023-04-27 15:14:00
Wielkie polskie hity, wykonawcy których znamy od dawna i młodzi zdolni muzycy w barwach biało - czerwonych – zabrzmią na antenie Katolickiego Radia Podlasie w pierwszych dniach maja. Od 1 do 3 maja, kiedy będziemy świętować Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej, 232. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 maja oraz Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski, na antenie Katolickiego Radia Podlasie prezentowana będzie wyłącznie polska muzyka.
więcej

Pielgrzymowali w intencji Katolickiego Radia Podlasie

foto
2023-04-24 08:48:00
W 2022 roku Katolickie Radio Podlasie świętowało 30-lecie istnienia. Ostatnim punktem obchodów rocznicy była pielgrzymka dziękczynno - błagalna, w ramach której do Włoch wybrały się dwie grupy pielgrzymów z diecezji siedleckiej. W dniach od 15 do 23 kwietnia słuchacze i przyjaciele diecezjalnej rozgłośni nawiedzili najważniejsze sanktuaria na Półwyspie Apenińskim.
więcej

Zagłosuj na tekst rozważań DROGI KRZYŻOWEJ!

foto
2023-04-10 19:38:00
10 tekstów rozważań Drogi Krzyżowej nadeszło w tym roku na, zorganizowany po raz 11. przez Katolickie Radio Podlasie i portal podlasie24.pl – KONKURS. Jury KONKURSU wybrało tekst, który zostanie zaprezentowany na antenie KRP w Wielki Piątek, 7 kwietnia. Drugiego zwycięzcę wyłoni internetowe głosowanie. Proponujemy Państwu niezwykłą lekturę – a mianowicie Rozważania Drogi Krzyżowej nadesłane przez naszych słuchaczy i czytelników. Przeczytajcie Państwo i zagłosujcie w specjalnym FORMULARZU DO GŁOSOWANIA na, Państwa zdaniem najciekawszy, najbardziej głęboki w treści tekst rozważań.
więcej

Jałmużna wielkopostna na rzecz Katolickiego Radia Podlasie

foto
2023-03-26 10:13:00
Modlitwa, post i jałmużna to fundamenty Wielkiego Postu, który właśnie się rozpoczął. - W tym okresie, jeszcze bardziej realizujemy to, co jest wpisane w nasze chrześcijańskie życie, a wpisane są w nie właśnie uczynki miłosierne względem ciała i duszy - mówił w czwartkowej audycji „O tym się mówi” ks. Marek Bieńkowski - dyrektor Katolickiego Radia Podlasie.
więcej

Obowiązek informacyjny dotyczący przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie http://radiopodlasie.pl/rodo.html