Na antenie

RADIORANEK CZW. PT.

Zapraszamy do wspólnego wyśpiewania Godzinek o Niepokalanym Poczęciu Najświętszej Maryi Panny, a chorych i cierpiących zapraszamy do włączenia się w celebrację Eucharystii. O poranku - również wiadomości "Z życia Kościoła". Zaprasza Joanna Kuczborska.
zobacz wszystkie

Aktualności

Ks. Mariusz Świder: W życiu każdego kapłana potrzebny jest czas, aby być sam na sam z Panem Bogiem

foto
2020-08-06 10:26:20
Pieszo, samochodem, rowerem, samotnie bądź w grupach - ludzie z całej Polski wyruszają na pielgrzymi szlak, aby dotrzeć na Jasną Górę. W tym roku ze względu na obostrzenia związane z koronawirusem, 40. Piesza Pielgrzymka Podlaska wyruszyła w bardzo okrojonym składzie. Ale jak pokazuje życie, ci którzy do tej pory wędrowali pieszo postanowili także indywidualnie spróbować swoich sił.
więcej

40. Piesza Pielgrzymka Podlaska na Jasną Górę z Katolickim Radiem Podlasie i portalem podlasie24.pl

foto
2020-07-30 09:05:29
Zachęcamy do śledzenia wiadomości z trasy 40. Pieszej Pielgrzymki Podlaskiej na Jasną Górę, a także do odwiedzania parafii w diecezji siedleckiej, które włączą się w pielgrzymowanie duchowe. Przez cały czas trwania Pielgrzymki będziemy na bieżąco relacjonować to wydarzenie.
więcej

O nowotworach w cyklu

foto
2020-07-22 10:25:15
W środę, 22 lipca o 12:40 gościem Karoliny Suchodolskiej będzie onkolog Mateusz Żurowski z Mazowieckiego Szpitala Wojewódzkiego w Siedlcach.
więcej
  • strona 1 z 1