Na antenie

Pasmo nocne

Zapraszamy na dużą dawkę muzyki, informacji i powtórkę najciekawszych audycji z dnia.
zobacz wszystkie

Blok promocyjny

Wygodna kanapa do codziennego spania - jak wybrać odpowiedni model?

Wysoka jakość snu przekłada się na poprawne funkcjonowanie w ciągu dnia. Warto więc w odpowiedni sposób zadbać o prawidłową higienę snu poprzez dobranie odpowiedniego mebla do spania. Oczywiście wydaje się, że najlepszym rozwiązaniem będzie wyłącznie łóżko z wygodnym materacem. Nie wszyscy jednak dysponują tak dużą ilością miejsca w mieszkaniu, aby móc sobie na to pozwolić. Warto postawić wówczas na wygodną kanapę z funkcją spania. Jak wybrać odpowiedni model, aby był on gwarancją dobrego snu?
więcej

Metamorfoza pokoju ucznia

Szkoła stawia przed młodymi uczniami nowe wyzwania. To symboliczny etap w życiu każdego dziecka i warto ten fakt podkreślić także w domu. Na przykład metamorfozą pokoju.
więcej

Czym powinna cechować się dobra poduszka?

Poduszka, tuż obok właściwego materaca, jest ważnym wyposażeniem sypialni. Ergonomicznie wyprofilowana i odpowiednio dopasowana do preferencji użytkownika pozwoli cieszyć się jakościowym i zdrowym snem każdej nocy.
więcej

Meble metalowe na dokumenty

Dokumenty w firmie wymagają odpowiedniego przechowywania i zabezpieczenia przed dostępem osób niepowołanych. Jeśli masz problem z odpowiednim zabezpieczeniem dokumentów, to rozwiązaniem dla Ciebie mogą być meble metalowe. W dzisiejszym artykule przedstawimy kilka przykładów mebli, które zapewniają wysoki poziom ochrony.
więcej
  • strona 1 z 1