Na antenie

Pasmo modlitewne

DOBRY WIECZÓR z KRP to słowo na niedzielę, \"Bajeczki z niebieskiej książeczki\", dziennik Radia Watykańskiego oraz nasza wieczorna modlitwa. Zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej, śpiewu Apelu Jasnogórskiego i pacierza.
zobacz wszystkie

Katolickie Radio Podlasie

radiopodlasie.pl

* ul. Bpa Świrskiego 56
* 08-110 Siedlce
* Regon: 005173923-00037
* NIP: 821-10-06-920
* Konto: B. S. Siedlce
48 9194 0007 0001 2801 2000 0010           

KONTAKT


*Gadu-Gadu: 3086701 (studio)
*tel/fax. (25) 644 64 47
*tel. (25) 644 72 73
*sekretariat@radiopodlasie.pl
Dział informacji  
tel. 25 644 72 73 wew 235
info@radiopodlasie.pl
 
Archiwum dźwięków  
Maria Cimińska
archiwum@radiopodlasie.pl
 
Dział promocji  
Dorota Karpeta
tel 500 105 907
promo@radiopodlasie.pl
 
Reklama  
tel. 25 644 72 73 wew 233
reklama@radiopodlasie.pl

Handlowcy:
- Janusz Redesiuk
tel. 510-074-653
redesiuk@radiopodlasie.pl
- Krzysztof Łubkowski
tel. 500 106 008
k.lubkowski@radiopodlasie.pl
 
Kierownik Techniczny
 
Artur Dernowski
tel 25 644 72 73 wew. 231
technika@radiopodlasie.pl
 
Dyrektor KRP
 
ks. Andrzej Sochal

dyrektor@radiopodlasie.pl
 
Z-ca Dyrektora  
ks. Daniel Struczyk

administracja@radiopodlasie.pl
 
Regionalny Portal Informacyjny
podlasie24.pl
 
tel. 25 644 72 73 wew. 255
kontakt@podlasie24.pl

Handlowiec:
- Dorota Józwicka
tel. 25 644 72 73 wew. 223
reklama@podlasie24.pl
 


Redakcje terenowe

1. Redakcja Diecezji Drohiczyńskiej            

ks. Marcin Gołębiewski
* ul.Kościelna 10, Drohiczyn

2. Siedlce

-Adam Białczak
* tel. 500 187 558,
* a.bialczak@radiopodlasie.pl

Monika Jabłkowska

* tel. 512 111 737,
* jablkowska.m@radiopodlasie.pl

Andrzej Ilczuk
* tel. ,
* andrzej.ilczuk@radiopodlasie.pl

Kamil Skorupski
* tel. ,
* skorupski@radiopodlasie.pl


3. Biała Podlaska


* biala@radiopodlasie.pl

4. Międzyrzec Podlaski

-Sławomir Karczewski,
* tel. 500 106 003,
* miedzyrzec@radiopodlasie.pl
* Punkt obsługi klientów radia
- ul. Lubelska 36 Międzyrzec Podl


5. Sokołów Podlaski

- Karolinia Skibniewska
* tel. 502 710 082
*skibniewska@radiopodlasie.pl

-Lech Zakrzewski,
* tel. 512 300 339,
* tel. (25) 781 18 65,
* sokolow@radiopodlasie.pl

6. Węgrów

-Natalia Bala-Gąsecka
* tel.508 059 868
* bala@radiopodlasie.pl


7. Łuków

-Anna Kupińska,
* tel. 509 310 762,
* lukow@radiopodlasie.pl


8. Garwolin,

-Waldemar Jaroń
* tel.: 509 056 641,
* garwolin@radiopodlasie.pl

9. Łosice

-Dorota Kalinowska,
* tel. 500 105 909,
* losice@radiopodlasie.pl

10. Radzyń Podlaski

11. Siemiatycze

-Dorota Kalinowska,
* tel. 500 105 909,
*losice@radiopodlasie.pl

-Agnieszka Bolewska-Iwaniuk
* tel.: 600 262 129,
* siemiatycze@radiopodlasie.pl

12. Redakcja
Wyższego Seminarium Duchownego
Diecezji Siedleckiej             

ul Seminaryjna 26, Nowe Opole
08-110 Siedlce, skr. poczt. 100,
* tel. (25) 631 57 61, fax (25) 631 57 62,
* wsd@radiopodlasie.pl

II Gala Biznesu w Siedlcach

21 stycznia w Hotelu Aleksandria w Siedlcach odbędzie się Gala Biznesu połączona z Balem Charytatywnym więcej

Koncert Wiedeński

22 stycznia w Siedlcach, a 9 lutego w Garwolinie odbędzie się Koncert Wiedeński więcej
zobacz wszystkie