Na antenie

PRZYSTANEK PODLASIE PON. WT. ŚR.

Wiadomości, relacje i pierwsze komentarze do najciekawszych wydarzeń. Od wielkiej polityki po codzienne życie, a do tego "Muzyczna Dogrywka" po 18.00 i regionalna prognoza pogody na następne dni. Zaprasza Agnieszka Osmólska-Ilczuk.
zobacz wszystkie

Katolickie Radio Podlasie

radiopodlasie.pl

* ul. Bpa Świrskiego 56
* 08-110 Siedlce
* Regon: 005173923-00037
* NIP: 821-10-06-920
* Konto: B. S. Siedlce
48 9194 0007 0001 2801 2000 0010           

KONTAKT


*Gadu-Gadu: 3086701 (studio)
*tel/fax. (25) 644 64 47
*tel. (25) 644 72 73
*sekretariat@radiopodlasie.pl
Dział informacji  
tel. 25 644 72 73 wew 235
info@radiopodlasie.pl
 
Archiwum dźwięków  
Maria Cimińska
archiwum@radiopodlasie.pl
 
Dział promocji  
Dorota Karpeta
tel 500 105 907
promo@radiopodlasie.pl
 
Reklama  
tel. 25 644 72 73 wew 233
reklama@radiopodlasie.pl

Handlowcy:
- Janusz Redesiuk
tel. 510-074-653
redesiuk@radiopodlasie.pl
- Krzysztof Łubkowski
tel. 500 106 008
k.lubkowski@radiopodlasie.pl
 
Kierownik Techniczny
 
Artur Dernowski
tel 25 644 72 73 wew. 231
technika@radiopodlasie.pl
 
Dyrektor KRP
 
ks. Andrzej Sochal

dyrektor@radiopodlasie.pl
 
Z-ca Dyrektora  
ks. Daniel Struczyk

administracja@radiopodlasie.pl
 
Regionalny Portal Informacyjny
podlasie24.pl
 
tel. 25 644 72 73 wew. 255
kontakt@podlasie24.pl

Handlowiec:
- Dorota Józwicka
tel. 25 644 72 73 wew. 223
reklama@podlasie24.pl
 


Redakcje terenowe

1. Redakcja Diecezji Drohiczyńskiej            

ks. Marcin Gołębiewski
* ul.Kościelna 10, Drohiczyn

2. Siedlce

-Adam Białczak
* tel. 500 187 558,
* a.bialczak@radiopodlasie.pl

Monika Jabłkowska

* tel. 512 111 737,
* jablkowska.m@radiopodlasie.pl

Andrzej Ilczuk
* tel. 502 173 757,
* andrzej.ilczuk@radiopodlasie.pl

Kamil Skorupski
* tel. 504 838 118,
* skorupski@radiopodlasie.pl


3. Biała Podlaska

- Izabela Chajkaluk
* tel. 500 106 004
* biala@radiopodlasie.pl

4. Międzyrzec Podlaski

-Sławomir Karczewski,
* tel. 500 106 003,
* miedzyrzec@radiopodlasie.pl
* Punkt obsługi klientów radia
- ul. Lubelska 36 Międzyrzec Podl


5. Sokołów Podlaski

- Karolinia Skibniewska
* tel. 502 710 082
*skibniewska@radiopodlasie.pl

-Lech Zakrzewski,
* tel. 512 300 339,
* tel. (25) 781 18 65,
* sokolow@radiopodlasie.pl

6. Węgrów

-Natalia Bala-Gąsecka
* tel.508 059 868
* bala@radiopodlasie.pl


7. Łuków

-Anna Kupińska,
* tel. 509 310 762,
* lukow@radiopodlasie.pl


8. Garwolin,

-Waldemar Jaroń
* tel.: 509 056 641,
* garwolin@radiopodlasie.pl

9. Łosice

Kamil Skorupski
* tel. 504 838 118,
* skorupski@radiopodlasie.pl

10. Radzyń Podlaski

Kamila Bogudał,
* tel. 500 105 909,
*radzyn@radiopodlasie.pl

11. Siemiatycze

-Agnieszka Bolewska-Iwaniuk
* tel.: 600 262 129,
* siemiatycze@radiopodlasie.pl

12. Redakcja
Wyższego Seminarium Duchownego
Diecezji Siedleckiej             

ul Seminaryjna 26, Nowe Opole
08-110 Siedlce, skr. poczt. 100,
* tel. (25) 631 57 61, fax (25) 631 57 62,
* wsd@radiopodlasie.pl

Tradycje jeżdzieckie

27 listopada zapraszamy na szósty odcinek audycji "Tradycje naszego regionu" więcej

Kalendarz radiowy na 2018 rok

19 listopada podczas Radiowej Niedzieli będzie dostępny kalendarz KRP na 2018 rok. więcej
zobacz wszystkie