Na antenie

KULTURA NA FALI

Magazyn poświęcony wydarzeniom kulturalnym i imprezom mającym miejsce w naszym regionie. Relacje, informacje, zaproszenia i dużo dobrej muzyki. Zaprasza Agnieszka Osmólska-Ilczuk.
zobacz wszystkie

Radio

Cegiełka na radio

Na tej stronie znajdą Państwo łatwy i wygodny sposób wpłacenia cegiełki na utrzymanie radia. Nie trzeba wychodzić z domu i nie koniecznie trzeba mieć konto w systemie AllPay. Wystarczy kilka kliknięć.

Sposoby finansowego wsparcia KRP są proste:
1. w sekretariacie radia,
2. u Prezesów Kół Przyjaciół KRP,
3, za pomocą strony www.radiopodlasie.pl (bankowość elektroniczna)
4. za pomocą przekazu pocztowego (sekretariat w razie potrzeby wyśle druki)
5. bezpośrednio na konto radia (z dopiskiem "cegiełka na radio")

więcej

Audycje Pielgrzymkowe w Czarno na białym

foto
2018-06-20 12:28:55
 W tym roku w sierpniu wyruszy już 38 Piesza Pielgrzymka Podlaska na Jasną Górę. Zapraszamy na cykl audycji pielgrzymkowych z udziałem Kierownika Pielgrzymki Ks. Pawła Bieleckiego, emitowanych na żywo w ramach wieczornych audycji Czarno na białym. 
Pierwsze spotkanie już dziś 20 czerwca o 21.40
więcej

Miłość to relacja osób, w której nie potrzeba retuszu i udawania - W Drogami młodości

foto
2018-06-20 11:20:11
 „Miłość cierpliwa jest, łaskawa jest…” – św. Paweł wymienia wiele cech miłości, jednak nigdzie nie pada słowo, że jest ona idealna i, że do życia miłość potrzebuje idealnych ludzi. W czasach rozciągniętego do granic konsumpcjonizmu i próbie stworzenia sobie życia doskonale zaprojektowanego jak zdjęcia na Instagramie zapominamy o tym, że miłość to relacja osób, w której nie potrzeba retuszu i udawania. 
Gośćmi audycji „Drogami młodości” (22 czerwca godz. 21.40) dedykowanej Młodym Dorosłym Katolikom będą Ewelina i Łukasz Czerwińscy – młode małżeństwo z Lublina. Ona ładna, mądra, pracowita. On młody, przystojny, pracowity, z czterokończynowym porażeniem. Miłość nieidealna. Miłość prawdziwa. I bardzo dużo szczęścia. 
O tym, ze miłość nie wymaga od człowieka doskonałości, ale, że jest wspólną drogą do pełni życia opowiedzą ci niezwykli małżonkowie, którzy mimo licznych ograniczeń żyją pełnią życia. 
Zaprasza Joanna Janus
Zdjęcia: miloscbeztabu.pl 


więcej

Jak zamówić koncert życzeń

2010-07-06 16:49:12

Życzenia w niedzielnym koncercie życzeń...

...to miły upominek dla najbliższych, podkreślający wagę święta spędzanego w rodzinnym gronie. Już dziś zapraszamy Państwa do zamawiania życzeń dla najbliższych.więcej
  • strona 1 z 1

Memoriał im. Antoniego Trybonia

Łukowskie Stowarzyszenie Rozwoju zaprasza na XI Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Memoriał im. Antoniego Trybonia. więcej

Sobótkowe Spotkania

17 czerwca chorzy i zdrowi, rodziny i wolontariusze, przyjaciele i sympatycy – wszyscy są zaproszeni przez Siedleckie Stowarzyszenie Pomocy Osobom z Chorobą Alzheimera do Kukawek w gminie Przesmyki więcej
zobacz wszystkie