Na antenie

POPOŁUDNIK PON. CZW. PT.

Proponujemy ciekawą książkę. W czwartki i piątki można usłyszeć przepisy na różne potrawy w audycji "Jadłodajnia", audycję "Prosto z lasu", Kwadrans z Ministrem Rolnictwa, Radiową Kronikę Województwa Podlaskiego i przegląd Echa Katolickiego. Zaprasza Ewa Pasternak.
zobacz wszystkie

Takie czasy

Ofiarność prostoduszna

foto
2020-02-07 14:30:00

W olbrzymiej liczbie osób i inicjatyw ogłaszających potrzebę finansowego wsparcia dla swoich - jakże rozmaitych celów - od czasu do czasu pojawiają się osoby o nieczystych zamiarach. Dlaczego udaje im się pozyskać wysokie kwoty, sięgające oficjalnie do pół miliona i więcej?
więcej

Balujemy czy już nie...

foto
2020-01-14 13:40:05

I oto mamy czas karnawałowy. Czy jeszcze potrafimy odczuć różnicę miedzy tym czasem, a resztą roku? Czy liczba rozrywkowych imprez, tańców, balów i innych wydarzeń nie sprawia, że huczna zabawa spowszedniała?
więcej

Świećmy dzieciom przykładem

foto
2019-11-19 15:27:54
Wymagamy od dzieci by się poddały, słusznej bez watpienia, dyscyplinie noszenia odblasków. Pamietajmy jednak, że to jak bardzo sie tym przejmą nie zalezy od policji czy nauczycieli, ale od tego jak wielu zobacza wokól siebie dorosłych noszacych odblaski.
więcej

Czytanie. Czy tanie? Czyta? Nie?

foto
2019-10-26 13:49:03
  To ja będę zachęcać, wyjaśniać i zachwycać się.
więcej

Śmiećna sprawa

foto
2019-07-18 12:20:10
 Tak sepleniąc, 3 letni syn sąsiadki skwitował papierek, który przykleił mu się do ręki i nie chciał odpaść, mimo uporczywego machania nad śmietniczką. Nasze śmieci trzymają się nas, a nawet gdy oddane, wyrzucone, powierzone do segregacji i recyklingu – wracają jak bumerang.
więcej

Oszustwo wysokiej jakości

foto
2019-06-28 12:14:00

Któż z nas nie ulega miłej atmosferze letniego wypoczynku? Zwłaszcza, gdy odłożymy odrobinkę i zafundujemy sobie chwilkę niecodziennego luksusu. A to można zrobić nawet w mieście.

więcej
  • strona 1 z 1
 

Atom String Quartet

koncert 16 lutego w Białej Podlaskiej zagra Atom String Quartet, zaprasza Bialskopodlaskie Stowarzyszenie Jazzowe więcej

ENCINE

Galeria Kreatywna Galeria kreatywna Encine to przestrzeń publikacji wartościowych treści w czystej formie. więcej
zobacz wszystkie