Na antenie

Pasmo nocne

Zapraszamy na dużą dawkę muzyki, informacji i powtórkę najciekawszych audycji z dnia.
zobacz wszystkie

Społeczeństwo

30 lat minęło... Gala Jubileuszowa Katolickiego Radia Podlasie

foto
2022-09-04 14:03:00
Katolickie Radio Podlasie świętuje w tym roku okrągłą rocznicę - 30 lat funkcjonowania. Obchody odbyły się 3 września, a jednym z punktów była uroczysta Gala Jubileuszowa. Spotkanie pracowników rozgłośni, przyjaciół i sympatyków, miało miejsce w Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach.

Była to okazja do wspomnień i podsumowania trzech dekad działalności KRP. Przybyli obecni i byli pracownicy i współpracownicy radia. Zgromadzili się ci, którzy na przestrzeni tych lat, przyczynili się do powstania i rozwoju radia a także przedstawiciele firm i instytucji, które wspierają jego działalność.

Na zaproszenie zespołu radiowego przybyli gospodarze zaprzyjaźnionych z radiem samorządów i instytucji rządowych oraz reprezentanci firm, które od lat współpracują z radiem. Wszyscy otrzymali okolicznościowe statuetki.

Całość poprowadzili małżonkowie Agnieszka Osmólska-Ilczuk i Andrzej Ilczuk – dziennikarze, którzy są w KRP od początku jego istnienia.

Współprowadzącym był dyrektor KRP ks. Marek Bieńkowski. Na scenie wystąpili: pierwszy dyrektor radia ks. kan. Henryk Drozd oraz szefowa anteny Monika Sadowska i szef działu informacji Marcin Jabłkowski.

Przemówienie wygłosił także biskup siedlecki Kazimierz Gurda. Był też czas na składanie gratulacji.
Na zakończenie Jubileuszowej Gali odbył się koncert utalentowanego siedleckiego wokalisty Marcina Sójki.
Wprowadzenie do koncertu przygotowała szefowa muzyczna KRP Anna Kaszczyc.WIĘCEJ ZDJĘĆ /TUTAJ/