Na antenie

BAJECZKI Z NIEBIESKIEJ KSIĄŻECZKI Pn-Pt

Audycja dla dzieci z bajką na dobranoc, piosenkami i modlitwą. Zaprasza Ewa Pasternak
zobacz wszystkie

Aktualności

40. Piesza Pielgrzymka Podlaska na Jasną Górę z Katolickim Radiem Podlasie i portalem podlasie24.pl

foto
2020-07-30 09:05:29
Zachęcamy do śledzenia wiadomości z trasy 40. Pieszej Pielgrzymki Podlaskiej na Jasną Górę, a także do odwiedzania parafii w diecezji siedleckiej, które włączą się w pielgrzymowanie duchowe. Przez cały czas trwania Pielgrzymki będziemy na bieżąco relacjonować to wydarzenie.

W tym roku usługa medialna będzie szła dwutorowo. Na trasie będzie Anna Kupińska - dziennikarz Katolickiego Radia Podlasie. Natomiast wóz transmisyjny z ks. Danielem Struczykiem i ks. Pawłem Brońskim będzie odwiedzał parafie diecezji siedleckiej, gdzie będą spotykać się pielgrzymi duchowi. O stronę techniczną zadba Artur Dernowski.

Studio pielgrzyma ruszy 2 sierpnia. Relacje z trasy będą emitowane w dni powszednie o godz. 8:50 i 12:05, a w niedzielę o 9:10.

Natomiast, z myślą o pielgrzymach duchowych - każdego dnia rano o godz. 6.00 będziemy transmitować Mszę św.  z siedleckiej katedry. O godzinie 12.00 modlitwę południową Anioł Pański z modlitwą pielgrzyma.

Wóz transmisyjny przez całą Pielgrzymkę pojawiać się będzie codziennie w innej parafii diecezji siedleckiej. Od godz. 20.00 będziemy uczestniczyć w pielgrzymowaniu duchowym, modlitwie różańcowej, nowennie oraz Apelu Jasnogórskim. Transmisje [kliknij]

Oficjalnie Pielgrzymka rozpocznie się 2 sierpnia Mszą świętą w siedleckiej katedrze o godz. 6:30. Katolickie Radio Podlasie przeprowadzi transmisję tej liturgii.

14 sierpnia zapraszamy do słuchania transmisji  z Jasnej Góry. O godz. 6:00 nastąpi odsłonięcie obrazu, o 6:05 wejście pielgrzymów 40. Pieszej Pielgrzymki Podlaskiej na Wały Jasnogórskie, a o godz. 6:30 rozpocznie się transmisja Mszy św. na zakończenie Pielgrzymki.