Na antenie

PRZYSTANEK PODLASIE PON. WT. ŚR.

Wiadomości, relacje i pierwsze komentarze do najciekawszych wydarzeń. Od wielkiej polityki po codzienne życie, a do tego "Muzyczna Dogrywka" po 18.00 i regionalna prognoza pogody na następne dni. Zaprasza Agnieszka Osmólska-Ilczuk.
zobacz wszystkie

Radiowa Rodzina

Badanie Słuchu na II Festynie KGW

foto
2019-09-11 11:32:53
15 września podczas festynu rodzinnego II Turnieju KGW 2019 będzie można nieodpłatnie przebadać słuch w Mobilnym Centrum Słuchu.

Badanie słuchu to profilaktyka zdrowotna warta zastosowania. Często niw zdajemy sobie sprawy jak wiele rzeczy zalezy od dobrego słuchu i jak wiele czynników wpływa na zakłócenie jakości słyszenia, ale nie tylko. Słuch bowiem jest istotny dla wielu dziedzin dobrego funkcjonowania w pracy, w szkole i dla dobrego samopoczucia.
 Wybitni specjalisci ze Światowego Centrum Słuchu w Kajetanach przyjadą busem Mobilnego Centrum Słuchu i będą przeprowadzać badania diagnostyczne na placu festynowym II Turnieju Kół Gospodyń Wiejskich 2019 w godzinach 14:00- 18:00
WIĘCEJ o FESTYNIE

Organizatorami Turnieju Kół Gospodyń Wiejskich Diecezji Siedleckiej i Drohiczyńskiej 2019 są Katolickie Radio Podlasie, Fundacja Podlaskie Centrum Radiowe i Wójt Gminy Garwolin.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli:
Maria Koc, Wicemarszałek Senatu RP. i Henryk Kowalczyk, Minister Środowiska

Sponsorami nagród w Turnieju Kół Gospodyń Wiejskich są: Grupa Arche, Siedlecka Manufaktura Kawy oraz Fundacja Podlaskie Centrum Radiowe, a także Tygodnik Poradnik Rolniczy


  

DKar/Js