Na antenie

Pasmo nocne

Zapraszamy na dużą dawkę muzyki, informacji i powtórkę najciekawszych audycji z dnia.
zobacz wszystkie

Ogólne

Czy Bóg i pieniądze chodzą razem? O chrześcijańskiej wizji pieniądza na antenie KRP

foto
2016-09-03 04:48:00
Pieniądze! Któż nie chciałby mieć ich trochę więcej, albo zapanować nad ich wydawaniem i zacząć z rozmysłem wydawać każdą złotówkę. Już w poniedziałek, 5 września na antenie Radia Podlasie mowa będzie o tym, czy Bóg i pieniądze "chodzą razem w parze" i czy warto mieszać Boga do naszych pieniędzy.

W poniedziałek, 5 września w radiu gościć będą Małgorzata i Wojciech Nowiccy - autorzy książki pt.: „Uzdrowienie finansów”, która objaśnia jak z Bożą pomocą wyjść z długów.

Przez cały dzień będzie można słuchać rozmów o pieniądzach i pułapkach, które prowadzą nas do problemów finansowych, co skutkuje kolejnymi problemami – długami. Goście KRP spróbują odpowiedzieć na pytania czy istnieje chrześcijańska wizja pieniądza i co na ten temat mówi Biblia. Eksperci podpowiedzą także, od czego zacząć porządek w finansach i na co zwracać uwagę przy wychowywaniu dzieci do korzystania z pieniędzy.

„Jeśli chcesz uporządkować swoje finanse, albo zmagasz się z długami, których nie możesz spłacić, nie myśl, że jesteś w sytuacji bez wyjścia! Nie martw się i nie polegaj wyłącznie na swoim rozumie” – czytamy we wstępie książki „Uzdrowienie finansów”, których autorów będziemy gościć na naszej antenie. Małgorzata i Wojciech Nowiccy – bo o nich mowa będą mówić o „wartości” pieniądza i o tym jak ustawić myślenie o pieniądzach w życiu. Odpowiedzą też na pytanie co nas „napędza” do ich wydawania.

Rozmów na ten temat będzie można posłuchać w poniedziałek po godz. 10.00, 13.30 i 18.00.

Ponadto czynny będzie dyżur telefoniczny i pod numerem telefonu 25 644 65 95 będzie możliwość porozmawiania z gośćmi radia o sprawach związanych z finansami

Dyżur telefoniczny czynny będzie od 10.30 do 17.00.

--------------------------

Małgorzata i Wojciech Nowiccy są autorami książki „Uzdrowienie finansów”, która objaśnia jak z Bożą pomocą wyjść z długów.

O sobie pioszą m.in.: „Jesteśmy małżeństwem od 1993 roku i mamy dwoje dzieci. Mieszkamy w Tarnowie Podgórnym koło Poznania. Od wielu lat pracujemy na rzecz rozwoju ludzi i organizacji. Prowadzimy programy rozwojowe Efektywność własna, szkolenia, konferencje, rekolekcje, warsztaty, coaching. Wieloletni rozwój duchowy zawdzięczamy wspólnocie i zajęciom w Szkole Biblijnej. Służba na rzecz pomagania ludziom stała się naszą pasją”.

Małgorzata - wspiera kobiety chore na raka i zmagające się z depresją.

Wojciech - pasje realizuje jako coach LMI. Dzięki tej metodzie mogą dokonywać się pozytywne zmiany w życiu człowieka, rodziny, organizacji. Wdrażając programy rozwojowe pomaga małym, średnim i dużym firmom wzmacniać swoją pozycję na rynku. Wojciech jest licencjonowanym konsultantem KOMPASU KARIERY. Pomaga innym odnajdywać właściwe miejsce w pracy lub aktywności biznesowej. Przychodzi z pomocą młodzieży by zaplanować ścieżkę edukacyjną i kierunek rozwoju ich kariery zawodowej.

Małżonkowie są autorami książki: "Uzdrowienia finansowe. Jak z Bożą pomocą wyjść z długów?". Książka zawiera praktyczne wskazówki oraz prawdziwe historie 50 Polaków, które zostały zebrane jako dowód Bożej interwencji w sferze finansowej przedstawionych bohaterów. Przeznaczona jest dla wszystkich osób, które pragną powrócić do PRAWDZIWEJ WOLNOŚCI finansowej.

Wspólnie prowadzą, konferencje, rekolekcje, warsztaty szerząc zasady Bożej ekonomii. Dają ludziom Nadzieję i narzędzia do wyjścia z długów. Sami mieli kilka kredytów, które bardzo szybko spłacili.

Źródło i zdjęcie:  http://www.mwnowiccy.pl
MS/EŁ

Festiwal Kolęd i Szczodrywek nad Bugiem

25 stycznia we Włodawie odbędzie się XIX Festiwal Kolęd i Szczodrywek więcej

Gala Charytatywna New Year's Party 2020

18 stycznia w Siedlcach wystąpia w programie artystycznym Dzieci Eurolingua Dzieciom Lokalnie i Międzynarodowo więcej
zobacz wszystkie