Na antenie

POPOŁUDNIK PON. CZW. PT.

Proponujemy ciekawą książkę. W czwartki i piątki można usłyszeć przepisy na różne potrawy w audycji "Jadłodajnia", audycję "Prosto z lasu", Kwadrans z Ministrem Rolnictwa, Radiową Kronikę Województwa Podlaskiego i przegląd Echa Katolickiego. Zaprasza Ewa Pasternak.
zobacz wszystkie

Odwiedzili nas

Grupa z Niwisk

foto
2020-02-14 13:43:01

Grupa dzieci i młodzieży z Niwisk odwiedziła w czwartek, 13 lutego redakcję Katolickiego Radia Podlasie. Jednym z punktów wizyty był udział w nagraniu.


Podczas pobytu w rozgłośni scholanki i ministranci mieli okazję przyjrzeć się pracy realizatora i spikera radiowego. Przedstawicielka redakcji opowiedziała gościom m.in. o specyfice pracy radiowców. Młodzi mieszkańcy Niwisk dowiedzieli się czym chrakteryzuje się radiowy głos i na czym polega montaż dżwięku.

Goście zmierzyli się z tremą i spróbowali swych sił przed mikrofonem. Przez chwilę mieli możliwość wcielić się w rolę spikera i powiedzieć kilka słów do mikrofonu. Odsłuchiwanie nagranych głosów spotkało się z ich entuzjastyczną reakcją. Nie mniej emocjonalne komentarze pojawiły się, gdy uczniowie usłyszeli swoje zmodyfikowane głosy. Wizytę w Katolickim Radiu Podlasie zakończyły pamiątkowe zdjęcia.

Zdjecia mozna zobaczyc TU

Atom String Quartet

koncert 16 lutego w Białej Podlaskiej zagra Atom String Quartet, zaprasza Bialskopodlaskie Stowarzyszenie Jazzowe więcej

ENCINE

Galeria Kreatywna Galeria kreatywna Encine to przestrzeń publikacji wartościowych treści w czystej formie. więcej
zobacz wszystkie