Na antenie

WOLNA SOBOTA

Zapraszamy na sobotni poranek, a w nim: kalendarium, przegląd prasy, wiadomości dla kierowców, historia Podlasia i dużo dobrej muzyki. Zaprasza Karolina Suchodolska.
zobacz wszystkie

Muzyka

Jesienna... płyta Stanisławy Celińskiej w Radio Podlasie

foto
2020-10-06 11:56:44
W tym tygodniu na antenie Radia Podlasie prezentowana jest niezwykła, bardzo osobista płyta Stanisławy Celińskiej - "Jesienna..."

Aktorka i wokalistka Stanisława Celińska podjęła się niełatwego zadania. Na prośbę swoich fanów, z którymi spotykała się po koncertach i wsłuchiwała w ich życiowe historie, zdecydowała się napisać teksty skierowane właśnie do tych wszystkich, którzy szukają ukojenia, spokoju i wsparcia.
Nieodłącznie artystce towarzyszy kompozytor, aranżer i producent Maciej Muraszko, który odpowiedzialny jest za muzykę. To on doskonale czuje wokal i teksty, które tym razem w całości wyszły spod pióra Stanisławy Celińskiej.

Od strony muzycznej to najbardziej różnorodna płyta artystki. Na płycie tym razem usłyszymy m.in. skrzypce, flet, akordeon i mandolinę.

Duet Stanisława Celińska i Maciej Muraszko to gwarancja jedynego, niepowtarzalnego klimatu a „Jesienna…” to antidotum na smutek, odizolowanie, złe samopoczucie czy pochmurny jesienny dzień.

A co o płycie mówi sama Staniława Celińska? Zobaczcie film, który opublikowała na swoim profilu facebooku TUTAJ


WIĘCEJ