Na antenie

Dobry wieczór z Radiem Podlasie

Wiadomości regionalne - wydanie rozszerzone. Podlaski serwis sportowy.
zobacz wszystkie

Aktualności

Jubileusz Koła Przyjaciół w Pratulinie

foto
2014-05-19 09:22:41
17 maja 2014 r. pratuliński oddział Koła Przyjaciół KRP świętował 7-lecie istnienia.

Uroczystości jubileuszowe rozpoczęła Koronka do Bożego Miłosierdzia. Po celebracji słowa, wygłoszonej przez ks. Dariusza Densiuka, goście udali się do sali w Łęgach na uroczyste przyjęcie. Pani Agnieszka Hawryluk powitała słuchaczy, księży, pracowników radia oraz przedstawicieli zaprzyjaźnionych oddziałów z Kodnia, Krynicy i Nakor. Ks. Dariusz Denisiuk podziękował Pani Agnieszce za prowadzenie oddziału i współpracę z rozgłośnią. Podkreślił także zaangażowanie w życie parafii oraz pomoc w organizacji uroczystości w sanktuarium.

Spotkanie upłynęło w bardzo miłej atmosferze. Na stołach gościły wyśmienite potrawy. Organizatorzy zadabali także o oprawę muzyczną uroczystości jubileuszowych. Goście mieli okazję wziąć udział w karaoke. Nie zabrakło biesiadnych śpiewów i tańców.  Slodkim akcentem wieczoru był pyszny tort urodzinowy.

Z okazji VII rocznicy powstania oddziału życzymy słuchaczom zdrowia i Bożego błogosławieństwa. Niech wspólne spotkania umacniają duchowo, rozpraszają smutki i przynoszą wytchnienie od codzienności. Serdecznie dziękujemy Agnieszce Hawryluk za prowadzenie oddziału przez te 7 lat. Dziękujemy pięknie za zaproszenie i wspaniałe przyjęcie. Wyrazy wdzięczności kierujemy także do ks. proboszcza Marka Kota i ks. Jarosława Oponowicza.

Pozdrawiamy serdecznie. Szczęść Boże.


"Mrowisko"

16 czerwca odbędzie się X Siedlecki Zlot Pojazdów Zabytkowych więcej

Dzień Otwarty WORD

15 czerwca w Siedlcach promocja bezpiecznej jazdy i inne atrakcje więcej
zobacz wszystkie