Na antenie

KULTURA NA FALI

Magazyn poświęcony wydarzeniom kulturalnym i imprezom mającym miejsce w naszym regionie. Relacje, informacje, zaproszenia i dużo dobrej muzyki. Zaprasza Agnieszka Osmólska-Ilczuk.
zobacz wszystkie

Aktualności

Karnawałowe spotkanie Koła Przyjaciół Katolickiego Radia Podlasie

foto
2018-01-03 17:13:26
Zabawa karnawałowa w tym roku odbędzie się w sobotę, 3 lutego w sali widowiskowej przy Urzędzie Gminy w Domanicach.
Na to karnawałowe spotkanie zaprasza Prezes Koła Przyjaciół w Domanicach - Małgorzata Sekulska, jej zastępca Anna Pucyk oraz Ks. Kan. Andrzej Filipiuk, proboszcz parafii Nawiedzenia NMP w Domanicach.

Do udziału w karnawałowej zabawie zapraszamy wszystkie oddziały Koła Przyjaciół naszego radia. Prosimy o wcześniejsze zgłoszenie obecności w sekretariacie radia pod numerem 25 644 72 73.

Osoby i zespoły, które chciałyby podzielić się swoją twórczością i zaprezentować piosenkę, skecz, wiersz, prosimy o wcześniejsze zgłoszenie do sekretariatu.

W programie spotkania przewidziane są występy, zabawa taneczna, skromny poczęstunek dla gości. By nie obciążać organizatorów, zwracamy się z prośbą o przywiezienie ze sobą gościńca na wspólny stół. Mile widziane są tradycyjne, polskie przysmaki. Gospodarze spotkania przygotują bigos.

Do występu z piosenką i skeczem przygotowują się Młynarzanki z Młynek pod kierunkiem Marianny Śledź.
Pan Grzegorz Rostkowski z zespołu KRYTERS skomponuje na to spotkanie utwór muzyczny. Utwory dotychczas skomponowane mogą Państwo zobaczyć na stronie internetowej: kryters.com
Wystąpi również miejscowy zespół.

Opiekunowie Radiowej Rodziny
Joanna Symanowicz 
ks. Dariusz DenisiukMemoriał im. Antoniego Trybonia

Łukowskie Stowarzyszenie Rozwoju zaprasza na XI Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Memoriał im. Antoniego Trybonia. więcej

Sobótkowe Spotkania

17 czerwca chorzy i zdrowi, rodziny i wolontariusze, przyjaciele i sympatycy – wszyscy są zaproszeni przez Siedleckie Stowarzyszenie Pomocy Osobom z Chorobą Alzheimera do Kukawek w gminie Przesmyki więcej
zobacz wszystkie