Na antenie

POPOŁUDNIK PON. CZW. PT.

Proponujemy ciekawą książkę. W czwartki i piątki można usłyszeć przepisy na różne potrawy w audycji "Jadłodajnia", audycję "Prosto z lasu", Kwadrans z Ministrem Rolnictwa, Radiową Kronikę Województwa Podlaskiego i przegląd Echa Katolickiego. Zaprasza Ewa Pasternak.

Aktualności

Katolickie Radio Podlasie z nową oprawą muzyczną

foto
2023-05-01 11:16:00
1 maja, premierę miały nowe dżingle Katolickiego Radia Podlasie. - Pozostając od 30 lat blisko naszego regionu i dbając o propozycje programowe jednocześnie nieustannie zabiegamy o to, by być radiem nowoczesnym. Rynek mediów wymaga ciągłego wprowadzania nowych udoskonaleń. Z tych powodów proponujemy bardziej współczesną, dynamiczną oprawę dźwiękową korespondującą z formatem muzycznym naszej stacji, który od lat cenią nasi słuchacze – zapowiada dyrektor Katolickiego Radia Podlasie ks. Marek Bieńkowski.

Nowy pakiet dżingli Katolickiego Radia Podlasie stworzyło Studio produkcji dźwiękowych i multimedialnych NIEUSTRASZENI ŁOWCY DŹWIĘKÓW.

Krakowskie studio obsługuje kilkadziesiąt stacji radiowych w kraju i za granicą (w tym katolickie rozgłośnie) i oprócz tworzenia dżingli zajmuje się m.in. udźwiękowieniem i postprodukcją filmów oraz realizacją nagrań muzycznych. W studiu Łowców swoje utwory nagrywali m.in.: światowej sławy skrzypek Nigel Kennedy, wybitny saksofonista Kenny Garrett oraz Ewa Bem, Anna Maria Jopek, Kuba Badach, Krzysztof Cugowski, Stanisław Soyka, Martyna Jakubowicz, Czesław Mozil, Andrzej Sikorowski i Grzegorz Turnau.

- Nowe dżingle naszego radia stworzone przez profesjonalistów z krakowskiego Studia brzmią nowocześnie, spójnie i świeżo. Doskonale wpisują się w muzykę, którą na co dzień usłyszeć można na naszej antenie. Proponujemy nowe logosy stacji, czyli motywy dźwiękowe związane z nazwą i hasłem naszego radia. Oprócz tego nową oprawę muzyczną będą miały nasze serwisy informacyjne oraz pasma programowe i audycje, które codziennie prezentujemy na antenie. Mamy nadzieję, że nowe dżingle spodobają się słuchaczom i przyniosą lepsze brzmienie naszego programu. – informuje Anna Kaszczyc - kierownik muzyczny Katolickiego Radia Podlasie.Obowiązek informacyjny dotyczący przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie http://radiopodlasie.pl/rodo.html