Na antenie

POPOŁUDNIK PON. CZW. PT.

Proponujemy ciekawą książkę. W czwartki i piątki można usłyszeć przepisy na różne potrawy w audycji "Jadłodajnia", audycję "Prosto z lasu", Kwadrans z Ministrem Rolnictwa, Radiową Kronikę Województwa Podlaskiego i przegląd Echa Katolickiego. Zaprasza Ewa Pasternak.
zobacz wszystkie

Aktualności

Koło Przyjaciół KRP zaprasza na bal w Olszycu Szlacheckim

foto
2019-01-18 17:33:00
Zabawa karnawałowa Koła Przyjaciół w tym roku odbędzie się w sobotę, 26 stycznia w sali „Olszynka” w Olszycu Szlacheckim. Gospodarzem spotkania będzie Koło Przyjaciół z Domanic.

- Zapraszamy bardzo serdecznie członków Koła Przyjaciół Katolickiego Radia Podlasie na spotkanie karnawałowe, które odbędzie się 26 stycznia w Sali OSP „Olszynka” w Olszycu Szlacheckim. Bal rozpocznie się o godz. 15:00. Mam nadzieję, że bal będzie równie udany jak zeszłoroczny w Domanicach – powiedziała Małgorzata Sekulska, prezes Koła Przyjaciół w Domanicach.

W programie spotkania przewidziane są występy zespołów ludowych, zabawa taneczna, konkursy dla gości. Dla uczestników organizatorzy przygotują poczęstunek. Przedstawiciele KRP zachęcają słuchaczy do przywiezienia gościńca na wspólny stół. Mile widziane są tradycyjne, polskie przysmaki.

Do udziału w karnawałowej zabawie zapraszamy wszystkie oddziały Koła Przyjaciół KRP. Prosimy o wcześniejsze zgłoszenie obecności w sekretariacie radia - tel. 25 644 72 73.


A tak było w zeszłym roku

Fot. Archiwum

Js