zobacz wszystkie

Aktualności

Koło Przyjaciół w Wohyniu ma juz 3 lata

foto
2014-05-27 12:01:00
26 maja 2014 r. Koło Przyjaciół w Wohyniu świętowało III rocznicę istnienia.

Uroczystości jubileuszowe rozpoczęła Msza Św. w intencji słuchaczy, mieszkańców Wohynia oraz wszystkich mam. Po nabożeństwie majowym sympatycy radia udali się na przyjęcie w plenerze. Na terenie przy plebanii na gości czekały smakołyki z grilla i rozmaite potrawy.
Pani Jolanta Mikiciuk powitała księdza proboszcza, pracowników radia oraz członków Koła Przyjaciół. Ks. Dariusz Denisiuk podziękował Pani Jolancie za opiekę nad oddziałem i wzorcową współpracę z rozgłośnią.

Spotkanie upłynęło w miłej atmosferze. Wiele radości sprawiły wszystkim najmłodsze słuchaczki, które siedząc na kolanach swoich mam, co raz rozbawiały swoim zachowaniem.

O oprawę muzyczną uroczystości zadbali Państwo Maria i Wojciech Filipiukowie, którzy zaprezentowali pieśni maryjne oraz utwór dedykowany św. Janowi Pawłowi II.
Spotkanie zakończyło odśpiewanie Apelu Jasnogórskiego. Z okazji III rocznicy powstania oddziału, życzymy słuchaczom zdrowia i Bożego błogosławieństwa. Niech wspólne spotkania przybliżają do Boga i przynoszą wytchnienie od codzienności.

Dziękujemy pięknie za zaproszenie i wspaniałe przyjęcie. Wyrazy wdzięczności kierujemy także do ks. proboszcza Romana Banasiewicza.

Pozdrawiamy serdecznie. Szczęść Boże.


"Mrowisko"

16 czerwca odbędzie się X Siedlecki Zlot Pojazdów Zabytkowych więcej

Dzień Otwarty WORD

15 czerwca w Siedlcach promocja bezpiecznej jazdy i inne atrakcje więcej
zobacz wszystkie