Na antenie

SERCE JAK OBŁOK

To audycja poetycka dla czytających i piszących, dla wszystkich, którzy o literaturze i poezji chcą posłuchać i porozmawiać. Każdej niedzieli na program zapraszają Agnieszka Osmólska-Ilczuk i Joanna Kuczborska.
zobacz wszystkie

Kultura

Łuków: Koncert Fortepianowy (foto)

2010-04-19 17:10:36
19 kwietnia w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia imienia Mieczysława Karłowicza w Łukowie odbył się Koncert Fortepianowy. Na scenie zaprezentowali się uczniowie i nauczyciele. Zagrali najpiękniejsze utwory Fryderyka Chopina.

Koncert był także okazją do wręczenia nagród zwycięzcom konkursu na najlepszą prezentację multimedialną inspirowaną postacią Fryderyka Chopina - „CHOPIN.LUKOW.PL”. Wyróżnienia w konkursie otrzymali: Kinga Kania i Natalia Jastrzębska z I LO im. Tadeusza Kościuszki oraz Małgorzata Mościcka ze Szkoły Podstawowej nr 5 i Krzysztof Rybka z Zespołu Szkół nr 3. I miejsce w konkursie zajęła Weronika Guz z I LO.

Na relację z koncertu zapraszamy w sobotę, do magazynu Kultura na Fali na antenie Radia Podlasie od godziny 9.00.

AKup/Łuków


Dwa ostatnie zdjęcia: od lewej do prawej: Tomasz Wojtaś – dyrektor Szkoły Muzycznej, Weronika Guz , która zdobyła I miejsce oraz Grzegorz Rzymowski – dyrektor I LO, w którym uczy się Weronika.

Festyn Rodzinny

22 września w Olszycu Szlacheckim odbędzie się festyn rodzinny więcej

Smaki Jesieni

22 września pod hasłem smaków odbędzie się święto plonów w Paprotni więcej
zobacz wszystkie