Na antenie

SERCE JAK OBŁOK

To audycja poetycka dla czytających i piszących, dla wszystkich, którzy o literaturze i poezji chcą posłuchać i porozmawiać. Każdej niedzieli na program zapraszają Agnieszka Osmólska-Ilczuk i Joanna Kuczborska.
zobacz wszystkie

Na antenie

Mariusz Orzełowski o III Ogólnopolskim Festiwalu Teatrów Prywatnych

foto
2014-09-19 09:02:00
Wielkimi krokami zbliża się III Ogólnopolski Festiwal Teatrów Prywatnych "Sztuka plus Komercja". To niezwykłe artystyczne wydarzenie od początku przyciąga wielu siedlczan, ale także mieszkańców całego naszego regionu.

Spektakle z udziałem polskich gwiazd można oglądać na deskach CKiS w Siedlcach. 17 września gościem Anny Kaszczyc w popołudniowym magazynie "Jak minął dzień" na antenie Radia Podlasie był Mariusz Orzełowski- dyrektor siedleckiego CENTRUM KULTURY I SZTUKI im. Andrzeja Meżeryckiego Sceny Teatralnej Miasta Siedlce. M. Orzełowski zdradził jakie spektakle będzie można zobaczyć w Siedlcach w ramach III Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów Prywatnych "Sztuka plus Komercja"oraz jakie gwiazdy zawitają w tym sezonie do Siedlec.

Rozmowy można posłuchać w Archiwum Dzięków Radia Podlasie TUTAJ

Festiwal rozpoczyna się już 28 września. Pierwszym spektaklem, który zobaczy siedlecka publiczność, będzie "Małżeński Rajd Dakar" z Katarzyną Pakosińską i Mirosławem Zbrojewiczem w rolach głównych. Więcej o III Ogólnopolskim Festiwalu Teatrów Prywatnych "Sztuka plus Komercja" przeczytają Państwo TUTAJ


Msz/js

Festyn Rodzinny

22 września w Olszycu Szlacheckim odbędzie się festyn rodzinny więcej

Smaki Jesieni

22 września pod hasłem smaków odbędzie się święto plonów w Paprotni więcej
zobacz wszystkie