Na antenie

WOLNA SOBOTA

Zapraszamy na sobotni poranek, a w nim: kalendarium, przegląd prasy, wiadomości dla kierowców, historia Podlasia i dużo dobrej muzyki. Zaprasza Karolina Bogudał.
zobacz wszystkie

Na antenie

Młodzi z diecezji siedleckiej wezmą udział w przekazaniu Krzyża ŚDM

foto
2014-04-10 05:39:00
Przedstawiciele diecezji siedleckiej będą uczestniczyli w przekazaniu Krzyża Światowych Dni Młodzieży.Polska młodzież odbierze w Niedzielę Palmową, 13 kwietnia, od Brazylijczyków Krzyż Światowych Dni Młodzieży oraz Ikonę Salus Populi Romani.Wydarzenie będzie miało miejsce na Placu św. Piotra w Rzymie, podczas Mszy św. pod przewodnictwem Ojca Świętego Franciszka. To oficjalne rozpoczęcie duchowych przygotowań do przyjęcia Papieża i młodzieży z całego świata w Polsce w 2016 r.

Monika Zdanowska i Marcin Polak reprezentować będą diecezję siedlecką podczas rzymskich uroczystości przekazania Krzyża Światowych Dni Młodzieży i Ikony Matki Bożej Salus Populi Romani. Znaki Światowych Dni Młodzieży peregrynować będą po wszystkich polskich diecezjach. Do Diecezji Siedleckiej przybędą w czerwcu, podczas Jerycha Młodych.


Z Moniką Zdanowską i Marcinem Polakiem rozmawiała Agnieszka Osmólska - Ilczuk. Wywiadu można posłuchać w Archiwum Dźwięków Katolickiego Radia Podlasie  TUTAJ

VI Wojewódzki Młodziezowy Czempionat Koni Ras Zimnokwristych

26 maja w Bedlnie koło Żabkowa, pod honorowym patronatem Wojewody Lubelskiego, odbędzie się pokaz koni więcej

OHP CAMP - Wojewódzki Turniej Piłki Nożnej

22 maja na stadionie miejskim w Siedlcach zostanie rozegrany turniej drużyn OHP w piłce nożnej więcej
zobacz wszystkie