Na antenie

Pasmo nocne

Zapraszamy na dużą dawkę muzyki, informacji i powtórkę najciekawszych audycji z dnia.
zobacz wszystkie

Usługi

Monitoring słuchalności

2009-01-28 12:33:58
Monitoring słuchalności stacji radiowych ‘radio track‘ jest monograficznym badaniem ciągłym prowadzonym przez Instytut badania opinii i rynku SMG/KRC POLAND

Szanowni Państwo!

Katolickie Radio Podlasie ma prawo do dysponowania w swojej działalności, w tym przy realizacji kampanii reklamowych, najnowocześniejszym i najdokładniejszym narzędziem badawczym. Dzięki niemu możemy dokładnie i optymalnie, wybrać i zaplanować, rodzaj i styl kampanii reklamowej Państwa firmy, produktu, usługi. Umożliwia to optymalizację kosztów dotarcia do jak największej grupy potencjalnych klientów.

Badania RADIO TRACK prowadzone są w systemie ciągłym przez Instytut Badania Opinii i Rynku SMG/KRC Poland i jest obecnie jedynym obowiązującym standardem w zakresie pomiaru słuchalności stacji radiowych w Polsce. Badania są akceptowane i wykorzystywane przez wszystkie liczące się na rynku stacje radiowe, agencje reklamowe, brokerów oraz firmy zlecające swą promocję.

Jakie znaczenie mają dla Państwa powyższe informacje?

Po pierwsze - sposób badania jest określony przez Komisję Techniczną w której skład wchodzą przedstawiciele Instytutu Badawczego, Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, instytucji planujących sprzedaż czasu antenowego w mediach i rozgłośniach radiowych.

Po drugie – wiarygodność i rzetelność Badania gwarantuje prestiż SMG/KRC, ścisła kontrola Komisji Technicznej, oraz to, że badanie nie jest prowadzone na zlecenie Katolickiego Radia Podlasie.

Po trzecie - monitoring prowadzony jest w systemie ciągłym, a więc wykluczona jest przypadkowość jego wyników. Ciągłość gwarantuje również możliwość błyskawicznego sprawdzenia reakcji słuchaczy na zmiany zachodzące w programie.

Po czwarte to, że badanie RADIO TRACK jest standardem oznacza, że jest jedynym wiarygodnym sposobem sprawdzenia pozycji wszystkich stacji radiowych w Polsce.

Dane, które mają Państwo przed sobą opracowane zostały na podstawie dwóch ostatnich fal monitoringu. Fala jest zawsze okresem zawierającym wyniki słuchalności z ostatnich trzech miesięcy. A więc raport z badañ, który Państwo otrzymujecie dotyczy ostatniego badanego półrocza.

W niniejszym raporcie wykorzystane zostały wyniki z terenu byłego województwa bialskopodlaskiego i części byłego województwa siedleckiego, czyli obszaru na którym głównie koncentruje się działalność informacyjna Katolickiego Radia Podlasie.

Z pełną dokumentacją badania RADIO TRACK i szczegółowymi wynikami dotyczącymi niszowych grup celowych mogą się Państwo zapoznać w siedleckiej siedzibie naszej rozgłośni.

Dział Marketingu Katolickiego Radia Podlasie

Śpiewam Ci Polsko

IV Przegląd Pieśni Patriotycznej 17 listopada w Radomyśli od godziny 14:00 rozpocznie się wielkie śpiewanie pieśni patriotycznych więcej

Międzynarodoe Zawody Karate Kyoudokyoukushin

9 listopada w Siedlcach będzie można obejrzeć zmagania karateków więcej
zobacz wszystkie