Na antenie

MUZYCZNE RETROSPEKCJE

Na dobra muzykę sprzed lat zaprasza Anna Kaszczyc.
zobacz wszystkie

Blok promocyjny

Narty Head - czy warto kupić markowe narty?

foto
Poszukując sprzętu do sportów zimowych zdarza nam się zastanawiać skąd biorą się jego ceny i czy nie lepiej kupić jakiegoś tańszego produktu nieznanej marki. Zawsze w takich momentach warto mieć w głowie przysłowie mówiące o tym, że osoba oszczędna traci dwa razy. By rozwinąć to w odniesieniu do nart przyjrzyjmy się im bliżej – pod lupę bierzemy narty Head i odpowiadamy na pytanie – czy warto inwestować w markowe deski?

Co składa się na cenę narty?

Warto najpierw zdawać sobie sprawę jakie czynniki składają się na to, jak wysoko plasuje się cena danego modelu nart nim zacznie się poszukiwać czegoś dla siebie. Nie będziemy się rozdrabniać i brać pod uwagę takich rzeczy jak marketing, pakowanie czy testy nart – bierzemy pod uwagę wyłącznie dwa najważniejsze czynniki.

W pierwszej kolejności – materiały. Narty wykonywane są głównie z drewna, obecnie renomowani producenci nawet w modelach juniorskich stosują rdzeń wykonany z tego materiału. Zależnie od zastosowania nart, te będą wykonane z rozmaitych gatunków drewna, specjalnie dobranych do tego celu. Często łączy się w jednej konstrukcji kilka gatunków, projektując każdy szczegół i sprawdzając jak wiele innego gatunku w jakich miejscach trzeba wstawić by poprawić właściwości nart. Drewno jednak nie należy do najdroższych, choć jest bardzo cenne. To dodatki do niego stanowią o cenie, często wykorzystuje się wzmocnienia z włókna węglowego, aluminium, narty Head wyposażane są w innowacyjny Graphene. Im więcej cenniejszych składowych, tym wyższa też będzie cena.

Po drugie – wiedza i doświadczenie. I tu nie chodzi o to, by wszystkie narty były tworzone przez osoby podchodzące pod emeryturę, z długą siwą brodą i laską oraz przez firmy istniejące na rynku przynajmniej 100 lat. Można być zaledwie trzydziestolatkiem, ale umieć stworzyć niepowtarzalne konstrukcje, które zadowolą najbardziej wymagających narciarzy. Ważne jest, by posiadać właśnie te umiejętności i wiedzę, która pozwalają na tworzenie prawdziwych dzieł zawartych w konstrukcji dwóch desek. To właśnie jest duża składowa ceny nart, ponieważ zaprojektowanie, a następnie zbudowanie innowacyjnej konstrukcji, która będzie wyróżniała doskonałymi właściwościami, niską wagą i wieloma innymi wymaganiami konsumentów jest mozolną i drobiazgową pracą.

 

Źródło: Sklep narciarski i snowboardowy SnowShop.pl
 
Narty Head – czy są warte swojej ceny?

Na to pytanie istnieje tylko jedna odpowiedź: oczywiście, że tak. Nie ma wątpliwości, że narty Head to jedne z lepszych na rynku. W tej firmie dba się o najwyższą jakość wyrobów, stosowanie materiałów z wysokiej półki i przede wszystkim na przemyślane konstrukcje. Narty Head goszczą pod nogami mistrzów świata, jak i wielu zwyczajnych narciarzy odprężających się na stokach każdej zimy. Nie ma wątpliwości, że ten producent posiada ogromną wiedzę i doświadczenie w produkcji tego rodzaju sprzętu sportowego. Poszukując nowych nart zdecydowanie warto wziąć pod uwagę narty Head, by nie tylko być zachwyconym najwyższą jakością produktu, ale i wykorzystywać pełnię możliwości tej aktywności.
 
Gdzie kupić narty Head?

Produkty markowe najłatwiej jest znaleźć w dobrych sklepach narciarskich, takich jak SnowShop. Narty HeadWarszawa obejrzysz w dwóch miejscach – przy Wrocławskiej 25 na Bemowie oraz Ostrobramskiej 38b na Pradze. Narty Head Gdańsk możesz kupić w SnowShopie mieszczącym się w galerii City Meble, przy Grunwaldzkiej 211. Jeżeli interesuje Cię zakup przez internet, narty Head online kupisz pod adresem snowshop.pl. W każdym z tych miejsc możesz liczyć na pomoc i radę profesjonalnych doradców, którzy regularnie biorą udział w testach i szkoleniach nart Head, jak i wielu innych producentów.
 
W ofercie jednej marki możesz znaleźć modele skierowane do całej rodziny. Narty Head damskie, narty Head męskie, jak i narty Head dziecięce wyróżniają się niesamowitą jakością i zapewniają doskonałe wrażenia na stoku. Wybierz produkty tej firmy, a na pewno nie pożałujesz.
 
Zainteresowany wyprzedażą nart? Kup online na -> SnowShop.pl lub odwiedź jeden z naszych sklepów stacjonarnych:

Sklepy stacjonarne:

Warszawa, ul. Wrocławska 25
Warszawa, ul. Ostrobramska 38b
Gdańsk, aleja Grunwaldzka 211

Źródło: Sklep narciarski i snowboardowy SnowShop.pl