Na antenie

Pasmo nocne

Zapraszamy na dużą dawkę muzyki, informacji i powtórkę najciekawszych audycji z dnia.
zobacz wszystkie

Na antenie

O Światowych Dniach Młodzieży na antenie Radia Podlasie

foto
2015-01-16 07:38:00
W pełni trwają przygotowania do Światowych Dni Młodzieży, które odbędą się w Krakowie. Nie tylko Krajowe Biuro ŚDM pracuje nad dobrym przygotowaniem spotkania, o które poprosił bezpośrednio Polaków papież Franciszek, w Diecezjalnym Centrum ŚDM również praca nie ustaje.

Do udziału w tych przygotowaniach zachęcani są nie tylko ludzie młodzi. Światowe Dni Młodzieży będą bowiem dużym wydarzeniem dla całego polskiego Kościoła. 15 stycznia gośćmi Radia Podlasie byli: ks. Wojciech Hackiewicz - diecezjalny duszpasterz młodzieży, Katarzyna Kozioł – rzecznik diecezjalnego Centrum Światowych Dni Młodzieży, Joanna Janus - koordynator diecezjalnego Centrum Światowych Dni Młodzieży, którzy opowiedzieli o przygotowaniach do Światowych Dni Młodzieży na terenie diecezji siedleckiej.


Posłuchaj rozmowy w Archiwum Dźwięków Radia Podlasie TUTAJ


Z ks. Wojciechem Hackiewiczem, Katarzyną Kozioł i Joanną Janus rozmawiała Anna Kaszczyc.

Bieżące informacje na temat przygotowań do Światowych Dni Młodzieży ukazują się w portalu podlasie24.pl w zakładce Kościół, a także na stronie www.2016jerycho.pl. Tam również można znaleźć formularz zgłoszeniowy dla wolontariuszy.

Na materiały audio dotyczące przygotowań do Światowych Dni Młodzieży wyemitowane przez Radio Podlasie. Składają się na nie m.in. wywiady, świadectwa, audycje tematyczne, materiały dotyczące peregrynacji ŚDM. Zapraszamy do słuchania w Archiwum Dźwięków Radia Podlasie TUTAJ


DJ/JS

VI Wojewódzki Młodziezowy Czempionat Koni Ras Zimnokwristych

26 maja w Bedlnie koło Żabkowa, pod honorowym patronatem Wojewody Lubelskiego, odbędzie się pokaz koni więcej

OHP CAMP - Wojewódzki Turniej Piłki Nożnej

22 maja na stadionie miejskim w Siedlcach zostanie rozegrany turniej drużyn OHP w piłce nożnej więcej
zobacz wszystkie