Na antenie

Koncert życzeń

Nasz radiowy Koncert życzeń to miły upominek dla najbliższych, podkreślający wagę święta spędzanego w rodzinnym gronie. Już dziś zapraszamy Państwa do zamawiania życzeń dla najbliższych. Zapraszają Agnieszka Osmólska-Ilczuk i Andrzej Ilczuk.
więcej
zobacz wszystkie

Na antenie

Ojciec Grzegorz Filipiuk o bł. Honoracie na antenie Radia Podlasie

foto
2014-10-09 19:15:00
10 października na antenie Katolickiego Radia Podlasie przyjrzymy się postaci bł. Honorata Koźmińskiego urodzonego w Białej Podlaskiej 16 października 1829 r., założyciela wielu zgromadzeń zakonnych działających do dzisiaj również na terenie diecezji siedleckiej i drohiczyńskiej. Z tej racji będziemy gościli ojca Grzegorza Filipiuka, kapucyna, który przybliży nam życie i apostolstwo błogosławionego.

- Na kilka dni przed liturgicznym wspomnieniem bł. Honorata Koźmińskiego, które wypada 13 października oraz jego rocznicy beatyfikacji 16 października, chcemy przybliżając jego życie i apostolstwo dać światło dla współczesnego pokolenia młodych, którzy stają dzisiaj przed podobnymi wyborami co bł. Honorat – powiedział Ks. Dariusz Denisiuk - sekretarz redakcji Katolickiego Radia Podlasie.

Ojciec Grzegorz Filipiuk, kapucyn Prowincji Warszawskiej. W zakonie pełni zadanie Sekretarza prowincjalnego; Rzecznika prasowego oraz jest odpowiedzialny za Wielką Nowennę 9 lat przed 100 rocznicą śmierci bł. Honorata Koźmińskiego OFMCap (16 grudnia 2016).

W piątkowym programie rozmowa z ojcem Grzegorzem rozpocznie się po godzinie 9.00 w ustalonych co godzinę wejściach, a zakończy się dłuższym wywiadem po godzinie 18.00. Osoby zainteresowane będą mogły również telefonicznie porozmawiać z o. Grzegorzem.


Festiwal Kolęd i Szczodrywek nad Bugiem

25 stycznia we Włodawie odbędzie się XIX Festiwal Kolęd i Szczodrywek więcej

Gala Charytatywna New Year's Party 2020

18 stycznia w Siedlcach wystąpia w programie artystycznym Dzieci Eurolingua Dzieciom Lokalnie i Międzynarodowo więcej
zobacz wszystkie