Na antenie

Pasmo nocne

Zapraszamy na dużą dawkę muzyki, informacji i powtórkę najciekawszych audycji z dnia.
zobacz wszystkie

Odwiedzili nas

Polsko-ukraińska wizyta w KRP

foto
2019-01-14 10:17:45
We czwartek, 10 stycznia w Katolickim Radiu Podlasie gościła młodzież z Ukrainy, spędzająca ferie w Łochowie. Sąsiadom zza wschodniej granicy towarzyszyła zaprzyjaźniona grupa uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Łochowie.

Podczas pobytu w rozgłośni goście zza wschodniej granicy oraz uczniowie z łochowskiej podstawówki mieli okazję poznać tajniki pracy realizatora, spikera i reportera. Z dużym zainteresowaniem spotkała się możliwość udziału w nagraniu. Odsłuchiwanie głosów dostarczyło wszystkim wielu emocji. Spotkanie zakończyło wspólne pamiątkowe zdjęcie.

Grupa dzieci i młodzieży z Ukrainy przyjechała do Polski na zaproszenie Fundacji Leny Grochowskiej. Ze strony ukraińskiej organizatorem pobytu feryjnego jest Fundacja Młodej Polonii z siedzibą w Krzemieńcu na Ukrainie.

Do wzięcia udziału w wypoczynku została zaproszona młodzież z Ukrainy, która jest uzdolniona plastycznie, muzycznie i sportowo, natomiast dla dzieci z Łochowa to wyróżnienie za dobre wyniki w nauce.

Celem organizacji pobytu młodzieży ukraińskiej w Polsce jest wzajemne poznanie się młodzieży z Polski i Ukrainy. Młodzi ludzie poznają kulturę i historię regionu oraz doskonalą język polski.


OBEJRZYJ ZDJĘCIA /KLIKNIJ TUTAJ/

VI Wojewódzki Młodziezowy Czempionat Koni Ras Zimnokwristych

26 maja w Bedlnie koło Żabkowa, pod honorowym patronatem Wojewody Lubelskiego, odbędzie się pokaz koni więcej

OHP CAMP - Wojewódzki Turniej Piłki Nożnej

22 maja na stadionie miejskim w Siedlcach zostanie rozegrany turniej drużyn OHP w piłce nożnej więcej
zobacz wszystkie