Na antenie

W NASZEJ RADIOWEJ RODZINIE ŚR. CZW.

O godzinie 15.00 każdego dnia modlimy się koronką do Bożego Miłosierdzia, a potem spotykamy się w kręgu naszych dobrych przyjaciół. Zaprasza Joanna Symanowicz.
zobacz wszystkie

Aktualności

Pomoce katechetyczne ruszają w Diecezję Siedlecką

foto
2021-08-29 13:10:00
Nakładem Wydawnictwa UNITAS ukazał podręcznik dla dziecka i poradnik metodyczny, które mają pomóc w przygotowaniu dzieci klas III do pierwszej spowiedzi i Komunii Świętej. Od 2019 roku w Diecezji Siedleckiej obowiązuje trzyletni program przygotowania. W sobotę, 28 sierpnia pierwsze pięć dekanatów otrzymało już pakiety katechetyczne w ramach przygotowań uczniów klas I - III do I Komunii Św. Pozostałe dekanaty otrzymają je do końca tygodnia.

Uczestniczą w nim, wraz ze swoimi rodzicami, dzieci klas I, II oraz III szkoły podstawowej. Wcześniej były dostępne materiały dla klasy I i II.

Nowością wydawniczą jest część trzecia programu „Idziemy do Ciebie, Jezu” autorstwa Joanny Borowicz i ks. Andrzeja Kicińskiego na rok III, zatytułowana „Spotykamy Jezusa w dwóch ważnych sakramentach świętych”. W zestawie jest podręcznik dla dzieci z III klasy szkoły podstawowej przygotowujących się do pierwszej spowiedzi i Komunii Świętej oraz podręcznik metodyczny będący wsparciem dla katechetów przygotowujących do pierwszej spowiedzi i Komunii Świętej.

Książki można zakupić w sklepie internetowym Wydawnictwa UNITAS www.wydawnictwo-unitas.pl. Zamówienia można także składać, dzwoniąc pod numer tel. 500 106 002.

Stacjonarnie książki są dostępne w Księgarni Diecezjalnej przy ul. Piłsudskiego 64 w Siedlcach. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty Wydawnictwa Unitas.