Na antenie

WOLNA SOBOTA

Zapraszamy na sobotni poranek, a w nim: kalendarium, przegląd prasy, wiadomości dla kierowców, historia Podlasia i dużo dobrej muzyki. Zaprasza Karolina Suchodolska.
zobacz wszystkie

Blok promocyjny

Prezent na święta dla dziewczyny, który będzie zapamiętamy do końca życia!

foto
Święta zbliżają się wielkimi krokami a Ty nadal nie wiesz, co kupić swojej ukochanej? Poniżej prezentujemy zestawienie kilku prezentów, które na pewno Cię zainspirują.

Relaks w dobrych rękach

Ten prezent na święta dla dziewczyny sprawdzi się w przypadku ukochanej, która docenia możliwość odpoczynku i uwielbia masaże. Poddanie się profesjonalnemu masażowi bańką chińską, techniką tajską, gorącymi kamieniami czy z użyciem czekolady, to doświadczenie dla wszystkich zmysłów. Pokaż, jak bardzo Ci zależy na jej spokoju i relaksie. Pamiętaj, że możesz również wybrać masaż dla dwojga i udać się na wizytę z ukochaną.

Zdobywanie przestworzy

Twoja dziewczyna nie musi lubić "bujania w obłokach", żeby być zainteresowana takim prezentem. W naszej ofercie znajdziesz wiele sposobów na podbój przestworzy. Między innymi jest to lot moto-paralotnią z instruktorem, lot paralotnią (również z profesjonalistą), a także lot szybowcem z wykwalifikowanym pilotem. Możesz również wybrać lot balonem - wtedy będziesz mógł towarzyszyć swojej ukochanej w doświadczaniu przyjemności, jaką jest unoszenie się w powietrzu i obserwowanie świata z zupełnie innej perspektywy.

Szybkość i adrenalina


Prędka jazda po torze to prezent, który doceni każda uzależniona od mocnych doświadczeń kobieta. Zdobywanie nowych doświadczeń, jakim bez wątpienia jest prowadzenie super szybkiego samochodu po profesjonalnie przygotowanym torze wyścigowym to coś, czego nie zapomina się przez całe życie!

Odkrywanie nowego poziomu relaksu

Jeśli jeszcze nie słyszałeś o floatingu, to najwyższy czas nadrobić zaległości! Floatingiem nazywa się zanurzenie w cieczy wypełniającej specjalnie do tego celu przygotowaną kabinę. Jest ona szczelna - do jej środka nie dobiega żaden dźwięk, ani światło. Osoby, które zdecydowały się odbyć sesję floatingu porównują ją do zaawansowanych ćwiczeń duchowych - odnalezienia spokoju duszy i relaksu, jakiego nie przypuszczały, że są w stanie doświadczać.Escape room


Niezależnie od tego, czy jesteście "starymi wyjadaczami" takiej formy rozrywki, czy jeszcze do tej pory nie próbowaliście się wydostać z zamkniętego pokoju pełnego zagadek - voucher uprawniający do wejścia do jednego z najlepszych escape roomów w Polsce to idealny prezent. Pamiętaj, że voucher umożliwia wzięcie udziału przez grupę do 5 osób, więc możecie też rozważyć pogłębienie przyjaźni z kimś bliskim.

Wyjazd do Norwegii

Jeśli Twoja dziewczyna jest miłośniczką dalekich pieszych wędrówek, możesz chcieć jej sprezentować wyjazd do Sandefjord w Norwegii. Ta wycieczka, połączona z aktywnym zwiedzaniem, daje możliwość podziwiania pięknych widoków i przebywania w wysokich górach. Co ważne, jest to wycieczka, która trwa zaledwie jeden dzień - dlatego nawet najbardziej zajęte osoby z pewnością wygospodarują na nią czas.


 
Romantyczny weekend we dwoje

Prezenty, w których główną rolę odgrywa przebywanie ze sobą w romantycznym miejscu, nigdy nie wyjdą z mody. Zafunduj Wam cudowny wypoczynek, w trakcie którego będziecie mieli okazję odpocząć, relaksować się jedząc pyszne potrawy i spędzając czas w luksusowych warunkach. Szeroki wybór masaży, basen, jaccuzzi czy fińska sauna to tylko niektóre z atrakcji, które na Was czekają. Z pewnością taki wypad w jeden z zimowych poświątecznych weekendów zapewni Wam moc wrażeń, jakie na długo pozostaną w pamięci.