Na antenie

Dobry wieczór z Radiem Podlasie

Wiadomości regionalne - wydanie rozszerzone. Podlaski serwis sportowy.
zobacz wszystkie

Aktualności

Prezesi Koła Przyjaciół KRP spotkali się w Siedlcach

foto
2015-11-23 15:53:00
W sobotę, 21 listopada w sali Centrum Charytatywno - Duszpasterskiego w Siedlcach prezesi Koła Przyjaciół Katolickiego Radia Podlasie wzięli udział w cyklicznym spotkaniu formacyjnym.

O godz. 10.00. Ks. Dariusz przywitał przedstawicieli poszczególnych oddziałów Koła Przyjaciół KRP i podziękował za obecność. Następnie głos zabrał ks. kanonik Sławomir Kapitan, który przybliżył historię, założonych w latach 90 – tych, pierwszych oddziałów Koła Przyjaciół.  W przemówieniu nie zabrakło sentymentalnych wspomnień i anegdot. Ks. dyrektor wyraził wdzięczność  za pełną zaangażowania współpracę z rozgłośnią, wsparcie materialne oraz duchowe. Przedstawiciele Koła Przyjaciół podziękowali ks. kanonikowi za opiekę duchową oraz życzyli wielu łask Bożych w posłudze proboszcza i dziekana.

W programie spotkania znalazł się także wykład na temat diety stosowanej przez Św. Hildegardę. Jolanta Zajdel, prezes Polskiego Towarzystwa Przyjaciół Świętej Hildegardy z Bingen opowiedziała o regułach żywieniowych oraz dobroczynnym wpływie ziół i naturalnych składników na zdrowie i samopoczucie. Tuż przed 12.00 uczestnicy spotkania udali się katedry na Mszę Św. Zjazd prezesów zakończyła agapa.

Przed spotkaniem prezesi odebrali życzenia Bożonarodzeniowe, kalendarze radiowe na rok 2016 oraz książki i czasopisma.


ZDJĘCIA /KLIKNIJ/js

"Mrowisko"

16 czerwca odbędzie się X Siedlecki Zlot Pojazdów Zabytkowych więcej

Dzień Otwarty WORD

15 czerwca w Siedlcach promocja bezpiecznej jazdy i inne atrakcje więcej
zobacz wszystkie