Na antenie

PRZYSTANEK PODLASIE PON. WT. ŚR.

Wiadomości, relacje i pierwsze komentarze do najciekawszych wydarzeń. Od wielkiej polityki po codzienne życie, a do tego "Muzyczna Dogrywka" po 18.00 i regionalna prognoza pogody na następne dni. Zaprasza Agnieszka Osmólska-Ilczuk.
zobacz wszystkie

Sponsoring audycji

Proponujemy

2009-01-28 12:37:59
Informacja o firmie może być przekazywania w inny sposób niż tylko w formie kampanii spotowej. Katolickie Radio Podlasie w oparciu o swe doświadczenie, wiedzę oraz najnowocześniejsze metody badawcze przygotowała inne formy reklamy i promocji marki i produktu.

Sponsoring audycji - to idealna metoda budowy i utrwalania wizerunku przy okazji audycji posiadających uznany Brand oraz stabilną dokładnie zdefiniowaną grupę słuchaczy.

Proponujemy:

„Prognoza pogody” - emisja po każdym wydaniu wiadomości

Podwójny jingiel przed i po wiadomościach lokalnych w dni powszednie.
Spoty reklamowe.
Godziny emisji stałe: 7.05., 7.35., …. 12.35., …. 19.05.

Istnieje możliwość zmiany nazwy audycji lub połączenie ze nazwą sponsora .

Magazyn Dziś w regionie

7.00. – 11.00 – Wiodący magazyn muzyczno - informacyjny, w którym na bieżąco opisujemy świat wokół nas w każdym jego aspekcie. Relacje, reportaże, informacje. Przerywany, co 30 minut serwisami (wyjęte z oferty sponsorskiej).
Emisja: dni powszednie oprócz uroczystości kościelnych. 
Ilość jingli sponsorskich w audycji – 10

Magazyn jak minął dzień

To od lat najpopularniejsza popołudniówka regionu. Mówimy w niej o wszystkim, co dotyczy nas, mieszkańców regionu. Wiadomości, relacje i pierwsze komentarze najciekawszych wydarzeń: religijnych, społecznych, gospodarczych i kulturalnych. Wywiad dnia.
Emisja w dni powszednie od 15.30. do 19.00.
Ilość jingli sponsorskich w audycji – 14

Kultura na fali - Magazyn Kulturalny


Emisja – soboty 9.00. – 11.55.
Zawartość: przegląd imprez i wydarzeń kulturalnych w regionie oddziaływania radia. Zawiera spotkania z twórcami i animatorami, również z zewnątrz.
Forma: magazyn muzyczno informacyjno – publicystyczny.
Redakcja: Agnieszka Osmólska – Ilczuk
Magazyn przerywany serwisami z kraju i ze świata oraz regionu, (co pół godziny) daje to możliwość dodatkowej emisji jingli sponsorskich do 10 na każdej audycji + 10 zajawek promujące program w tygodniu z informacją o mecenacie.

Najlepsza 10-tka – Podlaska Lista Przebojów.

Emisja w soboty od 11.30. do 15.00.
Pierwsza emisja audycji miała miejsce 22 lipca 1995 roku. Pierwsze trwało 28 minut i było prezentacją 10 najpopularniejszych utworów emitowanych przez Katolickie Radio Podlasie. Słuchacze głosowali na nie korespondencyjnie, dziś 90 procent robi to za pośrednictwem poczty email i automatu na stornie podlasie24.pl. Przez lata audycja nabrała charakteru familijnej opartej na bezpośrednim kontakcie ze słuchaczem. Jest jedyną interaktywną audycja w stacjach radiowych nadających w regionie w sobotnie popołudnie. Podczas trwania gromadzi średnio 25 % wszystkich słuchających radia w regionie (dane za Millword Brown). Dociera przede wszystkim do ludzi młodych, ale także do ich rodziców. Przez lata wykształciła się grupa słuchaczy stale dzwoniących poza konkursami i wnoszących do niej specyficzny rodzinny klimat. Od roku poza telefonami słuchacze komunikują się z sobą za pośrednictwem emaili, sms-ów. Audycja jest produkowana i prowadzona od 10 lat przez tę samą osobę.
Prawa do sponsoringu obejmują:
Produkcję i emisję jingli sponsorskich w trakcie – 14 emisji (2 na każde pół godziny przed i po serwisie) + 10 emisji zajawek z informacją sponsorską w tygodniu.
Prawo do posługiwania się nazwą audycji i stacji w materiałach reklamowych własnych.

Magazyn - Radio Sport.

Magazyn emitowany od początku istnienia KRP zawsze o tej samej porze w niedziele o 21.30. czas trwania 40 minut. Form a magazyn informacyjno – muzyczny. Zakres informacje, relacje, komentarze, krótkie wywiady z działaczami, trenerami, sportowcami, kibicami z regionu dawnych województw siedleckiego, bialskopodlaskiego, lubelskiego.  Format muzyczny typu new pop rock.  Autor Andrzej Materski.  Słuchalność bardzo stabilna grupa mężczyzn w wieku od 15 do 55 roku życia, licząca przeciętnie od 30 do 40 tysięcy.
W ramach sponsoringu gwarantujemy:
10 bezpłatnych zajawek programowych z informacją o sponsorze w każdym tygodniu obowiązywania umowy.
Jingle sponsorskie przed i po audycji.

Podlaski Serwis Sportowy.

Emitowany od 15 lat w dni powszednie o 19.15. zawiera aktualne wiadomości sportowe z regiony oraz krótkie wywiady i komentarze. Czas trwania 5 do 7 minut, Autor Andrzej Majerski, Magda Szewczuk.
Słuchacze to aktywni zawodowo, mieszkańcy regionu, zainteresowani szerokim spektrum wydarzeń. Serwis kończy duży magazyn informacyjno-muzyczny „Jak minął dzień”. Liczba słuchaczy w tym kwadransie dochodzi do 75 % zasięgu dziennego w danym dniu.
W ramach sponsoringu gwarantujemy:
Zajawki zapraszające na program z informacją o sponsorze – 10 tygodniowo.
Jingle sponsorskie – przed i po serwisie.
Istnieje możliwość zmiany nazwy audycji lub połączenie z nazwą sponsora.

Traffic –serwis drogowy

7.29. 14.29.,17.29.  – Prognoza pogoda, utrudnienia w ruchu – 1,5 ’
Serwisy powstają na podstawie specjalnej drogowej prognozy pogody. Informacje o korkach i utrudnieniach policja, korporacje taksówkarskie, kierowcy, zarządcy dróg
Ponadto w standardowo - 10 bezpłatnych zajawek programowych z informacją o sponsorze w każdym tygodniu obowiązywania umowy.
Jingle sponsorskie przed i po audycji.
Istnieje możliwość zmiany nazwy audycji lub połączenie z  nazwą sponsora.

Temat Dnia / Studio Mobilne Radia Podlasie.

To całodzienny blok tematyczny, inaczej pakiet audycji, prezentacji antenowych, informacji serwisowych, oraz tekstów przygotowanych do rozpowszechniania drogą elektroniczną, które prezentują – za pomocą powiązanych z Katolickim Radiem Podlasie mediów - określone zagadnienie (np.: wydarzenie, problem, tematykę) w ramach ustalonych przez Kolegium Programowe. W zależności od rodzaju i rangi zagadnienia Temat Dnia może każdorazowo posiadać inny sposób prezentacji - co jest zrozumiałe, gdyż inaczej prezentowany jest temat bezpieczeństwa drogowego, a inaczej zagadnienia związane z ofertami handlowymi. Taki elastyczny sposób prezentacji treści, dopasowany do aktualnego tematu, jest gwarancją efektywności, czyli możliwie kompletnej realizacji wcześniejszych założeń.
W ramach Tematu Dnia, zarezerwowaliśmy dla Państwa:
- poranny wywiad „O tym się mówi” o godz. 8.10 – audycję publicystyczną, w której jedynym gościem będzie wskazana przez Państwo osoba.
- trzy felietony reporterskie – prezentujące bliżej podejmowane zagadnienie. Materiały emitowane są dwukrotnie na antenie; w magazynie informacyjno – muzycznym „Dziś w Regionie” po godzinie 9.30 (2 materiały) i 10.30 (1 materiał), w paśmie „Popołudnie z Radiem Podlasie” po godzinie 12.30 (1 materiał – powtórka), oraz w paśmie „Jak minął dzień” po godzinie 16.30 (1 materiał) i po godzinie 18.00 (1 materiał).
- udział w wywiadzie, bądź forum dyskusyjnym po godzinie 18.00 i – na życzenie – odpowiedzi na pytania słuchaczy.
- opiekę prezentera rozgłośni i moderację rozmowy ze słuchaczami na antenie za pomocą komunikatora internetowego i telefonu, w trakcie i bezpośrednio po prezentacji treści
- publikację przygotowanego na Państwa żądanie materiału tekstowego w Portalu Regionalnym podlasie24.pl lub w specjalnie zbudowanym na potrzeby akcji serwisie
- zbiór odnośników internetowych, pomagających zgłębić poruszane na antenie zagadnienia, odpowiednio wyeksponowany w serwisie Portalu Regionalnym podlasie24.pl
Wszystkie materiały przygotowane zostaną przez dziennikarzy Katolickiego Radia Podlasie, przy współpracy i konsultacji osób wskazanych przez Zleceniodawcę.
Katolickie Radio Podlasie zapewnia wcześniejszą promocję Tematu Dnia za pomocą powiązanych mediów, oraz zadba o podtrzymanie jego żywotności na antenie i w Portalu Regionalnym podlasie24.pl
Gotowe materiały dźwiękowe i tekstowe przygotowane dla potrzeb Tematu Dnia zostaną przekazane do swobodnego dysponowania.
Ze względu na proces produkcji materiałów dziennikarskich zagadnienia podejmowane w ramach Tematu Dnia, przekazywane są przez konsultantów najpóźniej dwa tygodnie przed prezentacją Tematu Dnia na antenie.
Gotowe materiały dźwiękowe i tekstowe przygotowane dla potrzeb Tematu Dnia zostaną przekazane sponsorowi do swobodnego dysponowania.