zobacz wszystkie

Odwiedzili nas

Przedszkolaki z Siedlec o tłustoczwartkowych smakołykach

foto
2019-02-28 23:16:00
W czwartek, 28 lutego redakcję Katolickiego Radia Podlasie odwiedziły dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 23 w Siedlcach. Podczas wizyty w radiu mali siedlczanie wzięli udział w nagraniu, a jednym z tematów rozmowy był tłusty czwartek.

Podczas pobytu w rozgłośni dzieci przyjrzały się pracy realizatora i spikera. Przedszkolaki miały także okazję wcielić się w rolę reporterów radiowych. Mikrofon radiowy nikogo nie onieśmielił i dzieci chętnie przeprowadzały wywiady. Ostatnim punktem wizyty w radiu był udział w nagraniu. Mali siedlczanie powiedzieli kilka słów o sobie, a niektórzy dali się namówić na rozmowę na temat tłustego czwartku. Odsłuchiwanie nagranych głosów dostarczyło wszystkim wielu emocji.


W grupie przedszkolaków nie brakuje amatorów tłustoczwartkowych smakołyków. - Mam na imię Pola, mam 5 lat, lubię pączki, dlatego, że są słodkie i mają cukier puder - z zadowoleniem stwierdziła dziewczynka. Jak się okazało, nie wszystkie dzieci lubią jeść pączki. - Mam na imię Patryk i mam 6 lat, nie lubię pączków, a dlatego, że mają dżem, ale lubię faworki - zaznaczył chłopiec. Wizytę w redakcji zakończyły pamiątkowe zdjęcia.


OBEJRZYJ ZDJĘCIA /KLIKNIJ TUTAJ/
Js