Na antenie

DOBRY WIECZÓR Z KRP

DOBRY WIECZÓR z KRP to dziennik Radia Watykańskiego oraz nasza wieczorna modlitwa. Zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej, śpiewu Apelu Jasnogórskiego i pacierza.
zobacz wszystkie

Aktualności

Radiowa Pielgrzymka do Legnicy

foto
2019-06-27 12:32:18
Słuchaczy Katolickiego Radia Podlasie zapraszamy na wrześniową pielgrzymkę do Sanktuarium św. Jacka w Legnicy gdzie miało miejsce Wydarzenie Eucharystyczne 25 grudnia 2013 roku.
Pielgrzymka planowana jest od 6 do 8 września. Koszt 360 zł.
UWAGA! Lista zapisów jest już zamknięta.

 Jak napisał w swoim Komunikacie Biskup Legnicki, to wydarzenie ma znamiona cudu eucharystycznego. Wyraził też nadzieję, że wszystko to posłuży pogłębieniu kultu Eucharystii i będzie owocowało wpływem na życie osób zbliżających się do tej Relikwii. Odczytujemy ten przedziwny Znak, jako szczególny wyraz życzliwości i miłości Pana Boga, który tak bardzo zniża się do człowieka. To będzie nasze kluczowe miejsce jakie chcemy odwiedzić i modlić się.
W programie również wizyta w Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej w Krzeszowie. Ciekawostką będzie zwiedzanie Sztolni Walimskich, zagadkowych tuneli pozostawionych przez Niemców, gdzie panuje stała temperatura około 8 st.
Szczegóły na stronie DIECEZJALNEGO CENTRUM PIELGRZYMKOWO TURYSTYCZNEGO „ARKA” W SIEDLCACH  arkapielgrzymki.pl 
Zapisy pod nr tel. 882 114 244


Melodie Bożych Trąb

8 grudnia w Łochowie gra na ligawkach, a od 12 do 15 w pobliskich miejscowościach koncert pieśni adwentowych więcej

Turniej Tańców Polskich

7 grudnia w Drohiczynie odbędzie się XI Ogólnopolski Turniej Tańców Polskich "O Miecz Woja Drogita" oraz XX Regionalny Turniej Tańców Polskich "O Złoty Klucz" więcej
zobacz wszystkie