Na antenie

Boże użycz nam pogody ducha

W każdy czwartek Lech i Janusz otwierają mikrofon i telefon dla osób uzależnionych przede wszystkim od alkoholu i szukających pomocy oraz wsparcia. To przebogata i tętniąca życiem audycja ludzi szukających wyjścia z problemów.
zobacz wszystkie

Aktualności

Radiowa Pielgrzymka do Legnicy

foto
2019-06-27 12:32:18
Słuchaczy Katolickiego Radia Podlasie zapraszamy na wrześniową pielgrzymkę do Sanktuarium św. Jacka w Legnicy gdzie miało miejsce Wydarzenie Eucharystyczne 25 grudnia 2013 roku.
Pielgrzymka planowana jest od 6 do 8 września. Koszt 360 zł.

 Jak napisał w swoim Komunikacie Biskup Legnicki, to wydarzenie ma znamiona cudu eucharystycznego. Wyraził też nadzieję, że wszystko to posłuży pogłębieniu kultu Eucharystii i będzie owocowało wpływem na życie osób zbliżających się do tej Relikwii. Odczytujemy ten przedziwny Znak, jako szczególny wyraz życzliwości i miłości Pana Boga, który tak bardzo zniża się do człowieka. To będzie nasze kluczowe miejsce jakie chcemy odwiedzić i modlić się.
W programie również wizyta w Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej w Krzeszowie. Ciekawostką będzie zwiedzanie Sztolni Walimskich, zagadkowych tuneli pozostawionych przez Niemców, gdzie panuje stała temperatura około 8 st.
Szczegóły na stronie DIECEZJALNEGO CENTRUM PIELGRZYMKOWO TURYSTYCZNEGO „ARKA” W SIEDLCACH  arkapielgrzymki.pl 
Zapisy pod nr tel. 882 114 244


Bieg Uliczny z Wisienką w Tle

14 lipca w Wiśniewie pobiegną ulicami amatorzy aktywnego spędzania czasu. więcej

Festiwal Smaków i Foodtrucków

13 i 14 lipca w Grajeiewie można będzie rozsmakować się w daniach Foodtrucków więcej
zobacz wszystkie