Na antenie

SERCE JAK OBŁOK

To audycja poetycka dla czytających i piszących, dla wszystkich, którzy o literaturze i poezji chcą posłuchać i porozmawiać. Każdej niedzieli na program zapraszają Agnieszka Osmólska-Ilczuk i Joanna Kuczborska.
zobacz wszystkie

Kultura

MORDY - spotkanie autorskie z Laurą Łącz

2010-05-11 07:33:14
W środę, 12 maja 2010 r., w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Mordach będzie gościła Laura Łącz – polska aktorka filmowa i teatralna oraz pisarka. Spotkanie rozpocznie się o godz. 17.00. Wstęp wolny. Po spotkaniu będzie można uzyskać autograf aktorki i zakupić napisane przez nią książeczki dla dzieci.

Laura Łącz w 1977 roku ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Warszawie. Wystąpiła w kilkudziesięciu filmach kinowych, telewizyjnych, serialach, przedstawieniach teatralnych i Teatru Telewizji. Ostatnio występowała w telenoweli KLAN, wcielając się w postać Gabrieli Wilczyńskiej. Jej mężem był zmarły w 2001 roku aktor Krzysztof Chamiec.

W Mordach po raz pierwszy gościła w 1984 roku promując film „Kamienne tablice”, którym to otwierała nowopowstałe kino KROKUS.

Spotkanie jest możliwe dzięki realizacji programu „Biblioteka animatorem działań kulturalnych w regionie” ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz programu „Okno na świat” ze środków programu LEADER.

Justyna A. KOPEĆ-STĘPNIK

"Ostatni rozkaz"

widowisko poetycko-muzyczne 11 października w Parczewie upamiętnione zostaną potyczki wojskowe Samodzielnej Grupy operacyjnej "Polesie" więcej

Festiwal Nauki i Sztuki

XXI edycja w dniach 17-20 w Siedlcach będzie można nasycić głód wiedzy i potrzebę obcowania ze sztuką więcej
zobacz wszystkie