Na antenie

Pasmo nocne

Zapraszamy na dużą dawkę muzyki, informacji i powtórkę najciekawszych audycji z dnia.
zobacz wszystkie

Sport

III Diecezjalny Turniej Szachowy

2010-02-17 07:37:40
W niedzielę, 21 lutego w Siemiatyczach odbędzie się III Diecezjalny Turniej Szachowy VI edycji Diecezjalnej Ligi Szachowej.

Turniej skierowany jest do dziewcząt i chłopców uczących się w przedszkolach, szkołach podstawowych, ponadpodstawowych i studentów studiów dziennych. Zawodnicy zmierzą się w 4 kategoriach, prowadzona będzie klasyfikacja indywidualna i parafialna. Opiekę sędziowska będzie zapewnią Józef Flaziński z Sokołowa Podlaskiego i Krzysztof Kalinowski z Perlejewa.

Organizatorami turnieju są: Diecezjalne Duszpasterstwo Sportu, Siemiatycki Ośrodek Kultury, Stowarzyszenie „Parafiada” w Warszawie, Parafialno-Uczniowski Klub Sportowy „Żaczek” w Sarnakach.
   
Przed rozpoczęciem sportowych zmagań uczestnicy turnieju wezmą udział w Eucharystii, która o godzinie 12.00 zostanie odprawiona w kościele pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Zawody odbędą się w Siemiatyckim Ośrodku Kultury przy ul. Legionów Piłsudskiego 1 o godzinie 13.30.
   
Katolickie Radio Podlasie sprawuje patronat mediany nad turniejem.

ABol/Siemiatycze

Śpiewam Ci Polsko

IV Przegląd Pieśni Patriotycznej 17 listopada w Radomyśli od godziny 14:00 rozpocznie się wielkie śpiewanie pieśni patriotycznych więcej

Międzynarodoe Zawody Karate Kyoudokyoukushin

9 listopada w Siedlcach będzie można obejrzeć zmagania karateków więcej
zobacz wszystkie