Na antenie

KULTURA NA FALI

Magazyn poświęcony wydarzeniom kulturalnym i imprezom mającym miejsce w naszym regionie. Relacje, informacje, zaproszenia i dużo dobrej muzyki. Zaprasza Agnieszka Osmólska-Ilczuk.
zobacz wszystkie

Sport

Finał Halowej Ligi Piłki Nożnej Służby Liturgicznej Diecezji Siedleckiej

2010-04-28 10:53:01
24 kwietnia w Rossoszu został rozegrany Finał Halowej Ligi Piłki Nożnej Służby Liturgicznej Diecezji Siedleckiej w kategorii Gimnazjum. W rozgrywkach wzięło udział dwadzieścia drużyn parafialnych z całej diecezji.

W fazie eliminacyjnej drużyny zostały podzielone na dwie grupy, a do finału awansowało po trzy najlepsze. W turnieju finałowym wzięły udział drużyny reprezentujące parafie w Komarówce Podlaskiej, Rossoszu, Krzymoszach, Okrzei, Wildze i Borowiu.

Walka o laur w Lidze Diecezjalnej była zacięta, ale gra toczyła się zawsze w przyjaznej atmosferze i wedle zasad fair play. W piętnastu rozegranych meczach strzelono pięćdziesiąt jeden bramek, co sprawiło, że mecze były atrakcyjne również dla kibiców. Ostatecznie zwyciężyła drużyna z parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Komarówce Podlaskiej, drugie miejsce zajęła drużyna z parafii Wniebowzięcia NMP w Wildze, a trzecie miejsce parafia św. Piotra i Pawła w Okrzei. Zwycięzcy otrzymali medale, pamiątkowe puchary i dyplomy.

Organizatorem rozgrywek jest ks. Tomasz Denicki, diecezjalny referent ds. Służby Liturgicznej, patronat honorowy nad rozgrywkami Ligi Diecezjalnej objął ks. Bp Zbigniew Kiernikowski.VI Wojewódzki Młodziezowy Czempionat Koni Ras Zimnokwristych

26 maja w Bedlnie koło Żabkowa, pod honorowym patronatem Wojewody Lubelskiego, odbędzie się pokaz koni więcej

OHP CAMP - Wojewódzki Turniej Piłki Nożnej

22 maja na stadionie miejskim w Siedlcach zostanie rozegrany turniej drużyn OHP w piłce nożnej więcej
zobacz wszystkie