Na antenie

Pasmo nocne

Zapraszamy na dużą dawkę muzyki, informacji i powtórkę najciekawszych audycji z dnia.
zobacz wszystkie

Sport

Włodawa: Zawody wędkarskie policjantów

2010-05-17 12:07:03
W miniony weekend odbyły się II Drużynowe Zawody Wędkarskie Policjantów o Puchar Komendanta Powiatowego Policji we Włodawie. Zwyciężyli policjanci reprezentujący Komendę Miejską Policji w Białej Podlaskiej.

Podczas minionego weekendu, okolice Włodawy były miejscem zmagań policjantów – wędkarzy o Puchar Komendanta Powiatowego Policji we Włodawie. W zawodach wystartowali reprezentanci jednostek Policji z Białej Podlaskiej, Chełma, Krasnegostawu, Lubartowa, Radzynia Podlaskiego, Świdnika, reprezentacja Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów oraz gospodarzy, czyli komendy we Włodawie.
 
W dwudniowych zmaganiach najlepszymi okazali się reprezentanci Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej, którzy wyprzedzili drużynę z KMP Chełm (II miejsce) i KPP Lubartów (III miejsce). W klasyfikacji indywidualnej bezkonkurencyjny okazał Jerzy Janusiewicz z bialskiej komendy Policji. Największą rybę zawodów – blisko półkilogramowego leszcza złowił Wojciech Tyburski ze Świdnika.
 
Wszystkie biorące udział w zawodach drużyny z rąk Komendanta Powiatowego Policji we Włodawie nadkom. Wiesława Kuszpy otrzymali puchary i pamiątkowe dyplomy, ufundowane przez samorządy włodawskie. III edycja zawodów dopiero za rok ale uczestnicy tegorocznych zmagań już zapowiedzieli, że z całą pewnością wezmą w nich udział.

A.W.

KWP Lublin

Śpiewam Ci Polsko

IV Przegląd Pieśni Patriotycznej 17 listopada w Radomyśli od godziny 14:00 rozpocznie się wielkie śpiewanie pieśni patriotycznych więcej

Międzynarodoe Zawody Karate Kyoudokyoukushin

9 listopada w Siedlcach będzie można obejrzeć zmagania karateków więcej
zobacz wszystkie