zobacz wszystkie

Aktualności

Spotkanie andrzejkowe w Pratulinie

foto
2014-12-01 12:31:00
29 listopada pratuliński oddział Koła Przyjaciół zorganizował spotkanie, w którym udział wzięli przedstawiciele zaprzyjaźnionych kół z Białej Podlaskiej, Krynicy oraz Konstantynowa.

Integracyjne spotkanie andrzejkowe rozpoczęło się o godz. 14.00. Na gości czekały wyśmienite potrawy i pyszne słodkości przygotowane przez Panie z Pratulina oraz okolicznych miejscowości. W sali w Bohukałach, w której licznie zgromadzili się słuchacze, od samego początku było radośnie i gwarno. Raz po raz rozbrzmiewały przyśpiewki biesiadne i ludowe. Wszyscy chętnie włączali się do wspólnego śpiewu, a ci bardziej odważni zdobywali parkiet w rytm tanecznych przebojów. Niewątpliwą atrakcją andrzejkowego wieczoru stało się karaoke, w któym wzięli udział niemalże wszyscy goście. Nikogo nie opuszczał dobry nastrój. Regionalnym muzycznym akcentem spotkania były śpiewy w języku chachłackim intonowane przez mieszkanki Pratulina i Konstantynowa.
Serdecznie dziękujemy Pani Agnieszcze Hawryluk, prezesce oddziału oraz paniom z koła za przygotowanie wspaniałego przyjęcia i  spotkania.

Pozdrawiamy serdecznie
js"Mrowisko"

16 czerwca odbędzie się X Siedlecki Zlot Pojazdów Zabytkowych więcej

Dzień Otwarty WORD

15 czerwca w Siedlcach promocja bezpiecznej jazdy i inne atrakcje więcej
zobacz wszystkie