Na antenie

Pasmo nocne

Zapraszamy na dużą dawkę muzyki, informacji i powtórkę najciekawszych audycji z dnia.
zobacz wszystkie

Aktualności

Spotkanie karnawałowe Koła Przyjaciół KRP

foto
2019-01-31 22:02:33
 26 stycznia w świetlicy OSP w Olszycu Szlacheckim bawili się przyjaciele Katolickiego Radia Podlasie. Spotkanie przygotowało Koło Przyjaciól z Domanic. 

 W balu uczestniczyli przedstawiciele oddziałów terenowych Koła wraz z rodzinami, wójt gminy Domanice, Jerzy Zabłocki, ksiądz kanonik Andrzej Filipiuk, proboszcz parafii NMP w Domanicach i duchowy opiekun tamtejszego Koła Przyjaciół, przedstawiciele rozgłośni ks. Dariusz Denisiuk i Joanna Symanowicz, przedstawicielka Fundacji Podlaskie Centrum Radiowe, Dorota Karpeta.Przybyli goście hojnie dodali przywiezione przez siebie potrawy do już i tak bardzo gościnnie przygotowanych i zastawionych stołów. 
Spotkanie rozpoczęło się modlitwą - koronką do Miłosierdzia Bożego. Następnie powitali zebranych i wygłosili przemówienia: ks. kanonik Andrzej Filipiuk i wójt Jerzy Zabłocki. Ks. Dariusz Denisiuk uhonorował zwycięzczynię konkursu internetowego na najładniejszą czapkę ręcznej roboty, Barbarę Branowską, wręczając album.
Wszyscy dobrze się bawili przy skocznej muzyce. Była też chwila na śpiew przy akordeonie i na zabawy oraz skecze.WIĘCEJDożynkowy Festyn Parafialny

25 sierpnia w Grębkowie odbędzie się 6 edycja Dożynkowego Festynu Parafialnego więcej

Dożynki Gminy Międzyrzec Podlaski

25 sierpnia w Jelnicy/Sawkach odbędą się uroczystości dożynkowe Gminy Międzyrzec Podlaski więcej
zobacz wszystkie