Na antenie

POPOŁUDNIK WT. ŚR.

Proponujemy ciekawą książkę, a zaproszeni przez nas fachowcy udzielają porad z wielu dziedzin. Zaprasza Joanna Kuczborska.
zobacz wszystkie

Aktualności

Spotkanie karnawałowe Koła Przyjaciół KRP

foto
2019-01-31 22:02:33
 26 stycznia w świetlicy OSP w Olszycu Szlacheckim bawili się przyjaciele Katolickiego Radia Podlasie. Spotkanie przygotowało Koło Przyjaciól z Domanic. 

 W balu uczestniczyli przedstawiciele oddziałów terenowych Koła wraz z rodzinami, wójt gminy Domanice, Jerzy Zabłocki, ksiądz kanonik Andrzej Filipiuk, proboszcz parafii NMP w Domanicach i duchowy opiekun tamtejszego Koła Przyjaciół, przedstawiciele rozgłośni ks. Dariusz Denisiuk i Joanna Symanowicz, przedstawicielka Fundacji Podlaskie Centrum Radiowe, Dorota Karpeta.Przybyli goście hojnie dodali przywiezione przez siebie potrawy do już i tak bardzo gościnnie przygotowanych i zastawionych stołów. 
Spotkanie rozpoczęło się modlitwą - koronką do Miłosierdzia Bożego. Następnie powitali zebranych i wygłosili przemówienia: ks. kanonik Andrzej Filipiuk i wójt Jerzy Zabłocki. Ks. Dariusz Denisiuk uhonorował zwycięzczynię konkursu internetowego na najładniejszą czapkę ręcznej roboty, Barbarę Branowską, wręczając album.
Wszyscy dobrze się bawili przy skocznej muzyce. Była też chwila na śpiew przy akordeonie i na zabawy oraz skecze.WIĘCEJI Powiatowa Konferencja Edukacyjna

20 lutego w Łosicach spotkają się uczestnicy pierwszej konferencji edukacyjnej powiatu łosickiego więcej

Przedszkoliada

19 lutego w hali ARMS przy ul. Prusa 6 w Siedlcach odbędzie się impreza z cyklu ORLEN PRZEDSZKOLIADA TOUR więcej
zobacz wszystkie