Na antenie

RADIOWA KAWIARENKA

Zapraszamy na sporą dawkę dobrej muzyki i rozmowy z ciekawymi ludźmi.
zobacz wszystkie

Aktualności

Spotkanie karnawałowe Koła Przyjaciół KRP

foto
2019-01-31 22:02:33
 26 stycznia w świetlicy OSP w Olszycu Szlacheckim bawili się przyjaciele Katolickiego Radia Podlasie. Spotkanie przygotowało Koło Przyjaciól z Domanic. 

 W balu uczestniczyli przedstawiciele oddziałów terenowych Koła wraz z rodzinami, wójt gminy Domanice, Jerzy Zabłocki, ksiądz kanonik Andrzej Filipiuk, proboszcz parafii NMP w Domanicach i duchowy opiekun tamtejszego Koła Przyjaciół, przedstawiciele rozgłośni ks. Dariusz Denisiuk i Joanna Symanowicz, przedstawicielka Fundacji Podlaskie Centrum Radiowe, Dorota Karpeta.Przybyli goście hojnie dodali przywiezione przez siebie potrawy do już i tak bardzo gościnnie przygotowanych i zastawionych stołów. 
Spotkanie rozpoczęło się modlitwą - koronką do Miłosierdzia Bożego. Następnie powitali zebranych i wygłosili przemówienia: ks. kanonik Andrzej Filipiuk i wójt Jerzy Zabłocki. Ks. Dariusz Denisiuk uhonorował zwycięzczynię konkursu internetowego na najładniejszą czapkę ręcznej roboty, Barbarę Branowską, wręczając album.
Wszyscy dobrze się bawili przy skocznej muzyce. Była też chwila na śpiew przy akordeonie i na zabawy oraz skecze.WIĘCEJStreet Dance

28 kwietnia w Węgrowie tanecznie obchodzony będzie Międzynarodowy Dzień Tańca więcej

Zgłoszenia do festiwalu

JAN PAWEŁ II APOSTOŁ JEDNOŚCI - do 23 kwietnia więcej
zobacz wszystkie