Na antenie

POPOŁUDNIK PON. CZW. PT.

Proponujemy ciekawą książkę. W czwartki i piątki można usłyszeć przepisy na różne potrawy w audycji "Jadłodajnia", audycję "Prosto z lasu", Kwadrans z Ministrem Rolnictwa, Radiową Kronikę Województwa Podlaskiego i przegląd Echa Katolickiego. Zaprasza Ewa Pasternak.
zobacz wszystkie

Aktualności

Spotkanie noworoczne w Kąkolewnicy

foto
2020-01-29 11:16:17
Koło Przyjaciół KRP w sobotę, 25 stycznia zorganizowało w Kąkolewnicy spotkanie noworoczne.

Na początku spotkania głos zabrała Pani Stanisława Głowniak. Prezeska koła powitała gości oraz  podziękowała słuchaczom, księżom oraz przedstawicielom Katolickiego Radia Podlasie za przybycie.

Ks. Krzysztof Pełka poprowadził modlitwę i przeczytał fragment Ewangelii. Moment dzielenia się opłatkiem i składania życzeń przywołał świąteczną atmosferę. Jak przystało na spotkanie opłatkowe nie mogło zabraknąć na nim wspólnego kolędowania. Uczestnicy chętnie intonowali znane i lubiane kolędy, a także ludowe przyśpiewki. 

Muzyczną niespodziankę dla gości przygotowała Pani Stanisława Głowniak. Opiekunka koła zaprezentowała się nie tylko od strony wokalnej, ale także instrumentalnej. Na mandolinie zagrała kilka utworów. Występ prezeski wywarł na wszystkich duże wrażenie. Spotkanie upłynęło w miłej, serdecznej atmosferze. Przedstawiciele rozgłości bardzo dziękują za zaproszenie i ciepłe przyjęcie.


ZDJĘCIA I FILM /kliknij tutaj/Js