zobacz wszystkie

Aktualności

Spotkanie opłatkowe Koła Przyjaciół KRP w Białej Podlaskiej

foto
2015-01-19 09:15:00
W niedzielę, 18 stycznia odbyło się spotkanie bialskiego oddziału Koła Przyjaciół, działającego przy parafii Chrystusa Miłosiernego.

O godz. 15.00 uczestnicy spotkania odmówili Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Następnie głos zabrała prezes bialskiego oddziału Pani Anna Kuszpit, która powitała przybyłych gości oraz podziękowała za obecność. Tradycyjnie, spotkanie rozpoczęło się od złożenia życzeń i przełamania się opłatkiem. Panie z Białej Podlaskiej zadbały o podniebienia gości - na stołach królowały smakowite potrawy i pyszne ciasta. Czas upłynął na śpiewaniu kolęd i piosenek biesiadnych.
W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele zaprzyjaźnionych oddziałów Koła Przyjaciół: Pani Teresa Niczyporuk z Konstantynowa, Pani Marlena Protasiuk z Krynicy, Pani Agnieszka Hawryluk z Pratulina, Pani Stanisława Stefańska ze Swór, Pani Marta Błazik z Ostrowa Lubelskiego.
Niedzielne popołudnie na spotkaniu ze słuchaczami Radia Podlasie spędzili także ks. proboszcz Jacek Owsianka oraz księża wikariusze z bialskiej parafii.
Duże wrażenie na gościach z zaprzyjaźnionych kół wywarła Szopka Bożonarodzeniowa z efektownymi figurami.

Spotkanie zakończyło się późnym wieczorem, wszyscy uczestnicy zgodnie stwierdzili, że należy je zaliczyć do bardzo udanych. Dziękujemy Pani Annie Kuszpit, Paniom z oddziału oraz księżom z bialskiej parafii za zorganizowanie spotkania i wspaniałą gościnę.

Pozdrawiamy serdecznie. Szczęść Boże


"Mrowisko"

16 czerwca odbędzie się X Siedlecki Zlot Pojazdów Zabytkowych więcej

Dzień Otwarty WORD

15 czerwca w Siedlcach promocja bezpiecznej jazdy i inne atrakcje więcej
zobacz wszystkie