zobacz wszystkie

Aktualności

Spotkanie opłatkowe w Krynicy

foto
2014-01-08 11:02:00
6 stycznia, w Święto Objawienia Pańskiego odbyło się spotkanie opłatkowe Koła Przyjaciól KRP w Krynicy. W uroczystości wzięli udział przedstawiciele oddziału z Nakor, Krześlina oraz Pratulina.

O godzinie 13.00 rozpoczęła się Eucharystia w intencji słuchaczy radia oraz parafian. Tuż po niej członkowie Koła Przyjaciół i sympatycy rozgłośni udali się do sali parafialnej na wigilijny poczęstunek. Spotkanie wypełniło wspólne kolędowanie, skladanie życzeń i dzielenie się opłatkiem. Na stołach zagoścły pyszne potrawy wigilijne.
W spotkaniu wziął udział również ks. Jarosław Oponowicz, który zaprosił wszystkich do Pratulina na nowennę, która rozpocznie się 14, a zakończy 22 stycznia. Nasza rozgłośnia przeprowadzi transmisję Nowenny do bł. Męczenników, natomiast 23 stycznia o godz. 12.00 będziemy transmitować Eucharystię z pratulińskiego sanktuarium.
Dziękujemy Pani Marlenie Protasiuk, prezesce oddziału za zorganizowanie spotkania i miłe przyjęcie. Podziękowania kierujemy również do ks. proboszcza Marka Zalewskiego. Pozdrawaimy słuchaczy z Krynicy, Nakor, Krzeslina oraz Pratulina. Szczęść Boże.

"Mrowisko"

16 czerwca odbędzie się X Siedlecki Zlot Pojazdów Zabytkowych więcej

Dzień Otwarty WORD

15 czerwca w Siedlcach promocja bezpiecznej jazdy i inne atrakcje więcej
zobacz wszystkie