Na antenie

Dobry wieczór z Radiem Podlasie

Wiadomości regionalne - wydanie rozszerzone. Podlaski serwis sportowy.
zobacz wszystkie

Aktualności

Spotkanie Prezesów Koła Przyjaciół KRP

foto
2014-03-17 13:00:00
15 marca 2014 r. w Siedlcach odbyło się Spotkanie Prezesów parafialnych oddziałów Koła Przyjaciół Katolickiego Radia Podlasie.

W sobotni poranek sekretariat radia tętnił życiem. Od rana w siedzibie rozgłośni gromadzili się Prezesi Koła Przyjaciół. Miłośnicy radia odbierali upominki w postaci życzeń świątecznych, książek i czasopism.

Program tegorocznego spotkania obejmował wizytę w Muzeum Diecezjalnym. Słuchacze nie kryli zadowolenia z pobytu w muzealnych salach wypełnionych niezwykłymi eksponatami i wyjątkowymi obrazami. 
Drugą część spotkania wypełniło omówienie bieżących spraw Koła Przyjaciół m.in. programu Pielgrzymki Prezesów i jesiennych rekolekcji.  Ks. dyrektor Sławomir Kapitan podziękował za dotychczasowe wsparcie finansowe i modlitewne radia oraz przybliżył działalność Fundacji Podlaskie Centrum Radiowe. O godz. 12.00 rozpoczęła się celebracja słowa, którą poprowadził ks. Dariusz Denisiuk.
Spotkanie zakończyła dyskusja przy poczęstunku.

Dziękujemy za obecność i wyrazy życzliwości. Cieszymy się, że angażują się Państwo w działalność Koła Przyjaciół. Pozdrawiamy osoby, które nie mogły przybyć na spotkanie. Szczęść Boże.


"Mrowisko"

16 czerwca odbędzie się X Siedlecki Zlot Pojazdów Zabytkowych więcej

Dzień Otwarty WORD

15 czerwca w Siedlcach promocja bezpiecznej jazdy i inne atrakcje więcej
zobacz wszystkie