zobacz wszystkie

Radiowa Rodzina

Spotkanie Prezesów Koła Przyjaciół KRP

foto
2016-11-21 10:41:20
19 listopada w Auli i Katolickiego Liceum Ogólnokształcacego im. św. Rodziny w Siedlcach odbyło się spotkanie Prezesów Koła Przyjaciół KRP.
Zebranych powitali ks. Dariusz Denisiuk i ks. Andrzej Sochal, dyrektor naszej rozgłośni. Przedstawiciele licznie zebranych złozyli zyczenia imieninowe obchodzacym w listopadzie swoje swięto solenizantom.

Następnie ciekawy wykład na temat objawień fatimskich poprowadził autor książki "Tajemnice fatimy" Grzegorz Górny. Posłuchaj: archiwum.radiopodlasie.pl Po wykładzie można było nabyć tę książkę z dedykacją autora.

W południe całe zgromadzenie przeszło do Katedry na mszę świętą, której przewodniczył ks. Sławomir Arseniuk. Po eucharystii, prezesi przeszli do sali Caritasu na obiad.

Ostatnim punktem spotkania było przedstawienie teatralne przygotowane przez kleryków wyższego Seminarium Duchownego w Opolu Nowym. Sztuka Romana Brandstaettera, Żyda i polskiego patrioty pod tytułem "Dzień gniewu" spotkała się z gorącym przyjęciem publiczności i dostarczyła silnych przeżyć.


"Mrowisko"

16 czerwca odbędzie się X Siedlecki Zlot Pojazdów Zabytkowych więcej

Dzień Otwarty WORD

15 czerwca w Siedlcach promocja bezpiecznej jazdy i inne atrakcje więcej
zobacz wszystkie