Na antenie

POPOŁUDNIK PON. CZW. PT.

Proponujemy ciekawą książkę. W czwartki i piątki można usłyszeć przepisy na różne potrawy w audycji "Jadłodajnia", audycję "Prosto z lasu", Kwadrans z Ministrem Rolnictwa, Radiową Kronikę Województwa Podlaskiego i przegląd Echa Katolickiego. Zaprasza Ewa Pasternak.
zobacz wszystkie

Aktualności

Spotkanie prezesów Koła Przyjaciół KRP

foto
2019-02-18 15:29:44
Opiekunowie Radiowej Rodziny serdecznie zapraszają w sobotę, 23 marca przedstawicieli Koła Przyjaciół na coroczne, wielkopostne spotkanie.

Planowany program spotkania

10.00 – Projekcja filmu „Największy Dar” w Nowym Kinie w Siedlcach, ul. Wiszniewskiego 4.
Dla przedstawicieli kół przygotowano bezpłatne zaproszenia na film
.
Film trwa 90 minut, jest wypełniony wspaniałymi, prawdziwymi i współczesnymi historiami o pojednaniu, którego doświadczyli ludzie z różnych zakątków świata. Przytoczone świadectwa w praktyczny sposób udowodnią, że przebaczenie jest w stanie przemóc wszystko to, co wydaje się niewybaczalne: od kłótni między młodymi ludźmi czy sporów w rodzinie… aż po brutalne zabójstwa w krajach ogarniętych wojną.
W filmie pojawią się również sceny fabularne, skłaniające do refleksji na temat sprawiedliwości i miłosierdzia. A wszystko to w optymistycznym i dającym nadzieję tonie. Przebaczenie bowiem nigdy nie prowadzi do smutku, ale do radości i pokoju!

12.00 – Spotkanie w Bursie im. Stanisława Kostki przy Radiu w Siedlcach.
             Informacje z życia Radiowej Rodziny

13.00 – Obiad w Bursie

Sekretariat w tym dniu będzie czynny już od godz. 8.30. Zapraszamy po odbiór życzeń wielkanocnych oraz upominków.


Fot. Archiwum


Opiekunowie Radiowej Rodziny KRP
Joanna Symanowicz
Ks. Dariusz Denisiuk