Na antenie

Pasmo nocne

Zapraszamy na dużą dawkę muzyki, informacji i powtórkę najciekawszych audycji z dnia.
zobacz wszystkie

Aktualności

Świąteczne spotkanie słuchaczy z Koła Przyjaciół w Przygodach /FOT., VIDEO/

foto
2019-05-02 10:17:48
Przyśpiewki ludowe, zabawa na parkiecie oraz występy dziecięcych grup tanecznych wypełniły sobotnie spotkanie Koła Przyjaciół w Przygodach. 27 kwietnia na zaproszenie oddziału w Suchożebrach odpowiedzieli słuchacze z Nakor, Krynicy, Tchórzewa, Pratulina, Radcza, Domanic oraz Śmiar.

Na początku spotkania głos zabrał ks. Dariusz Denisiuk. Opiekun koła podziękował słuchaczom z oddziału w Suchożebrach za przygotowanie przyjęcia, a gościom za obecność.

Podczas spotkania nie zabrakłow występów wokalnych i tanecznych. Jako pierwszy zaprezentował się zespół Babie Lato. Paniom, które zaśpiewały przyspiewki ludowe oraz pieści religijne, akompaniował Grzegorz Rostkowski. Podtrzymanie biesiadno-ludowej atmosfery zapewnił zespół śpiewaczy "Chodów", który zaintonował rytmiczne przyśpiewki z humorystycznym przesłaniem.Po występach wokalnych przyszedł czas na taneczne pokazy. Sceną zawładnęli mali tancerze z zespołu Will Spirit z Woli Suchożebrskiej. Młodsza grupa taneczna przedstawiła m.in. piękną choreografię do utworu "Lalecza z czeskiej porcelany". Starsze dzieci z dużą wprawą zatańczyły do piosenki hip hopowej. Mali tancerze szkolą się pod kierunkiem choreograf Agnieszki Lipińskiej.

- Dziękujemy wszystkim przyjaciołom radia za tak liczne przybycie. Dziękujemy również za wspaniałe występy. Dziękujemy również za to, że zaszczycił nas swoją obecnością pan wójt Krzysztof Bujalski i pani sekretarz gminy - pani Agnieszka Rawa oraz księża - powiedziała Krystyna Anusiewicz, prezez koła w Suchożebrach. Barbara Branowska, zastępca prezesa podziękowała osobom i firmom, które wsparły gospodarzy w organizacji tego spotkania.

Słuchacze z zaprzyjaźnionych oddziałów Koła Przyjaciół nie kryli zadowolenia z powodu udziału w imprezie. - Jest nas bardzo dużo, jest bardzo miła atmosfera, stoły uginają się od różnych potraw. Chcemy podziękować prezes koła Pani Krystynie Anusiewicz oraz jej zastępcy Pani Basi Branowskiej, a także innym paniom za zaanagażowanie i wspaniałą organizację spotkania - podkreśliła Elżbieta Pulkowska, prezes koła w Nakorach.

Przedstawiciele Katolickiego Radia Podlasie serdecznie dziękują Krystynie Anusiewicz, prezesce Koła Przyjaciół w Suchożebrach oraz jej zastępcy Barbarze Branowskiej za zorganizowanie spotkania, życzliwość i miłe przyjęcie.

OBEJRZYJ ZDJĘCIA I FILMY /KLIKNIJ TUTAJ/