Na antenie

POPOŁUDNIK PON. CZW. PT.

Proponujemy ciekawą książkę. W czwartki i piątki można usłyszeć przepisy na różne potrawy w audycji "Jadłodajnia", audycję "Prosto z lasu", Kwadrans z Ministrem Rolnictwa, Radiową Kronikę Województwa Podlaskiego i przegląd Echa Katolickiego. Zaprasza Ewa Pasternak.
zobacz wszystkie

Odwiedzili nas

Uczniowie z Międzyrzeca Podlaskiego

foto
2020-03-02 11:43:52

W czwartek, 27 lutego redakcję Katolickiego Radia Podlasie odwiedzili uczniowie Zespołu Placówek Oświatowych nr 1 w Międzyrzecu Podlaskim.


Podczas wizyty w rozgłośni uczniowie z Międzyrzeca Podlaskiego mieli okazję przyjrzeć się pracy realizatora i spikera radiowego. Przedstawicielka redakcji opowiedziała im m.in. o zadniach reportera i realizatora dżwięku oraz funkcji studia emisyjnego i nagraniowego. Młodzi mieszkańcy Miedzyrzeca Podlaskiego dowiedzieli się czym chrakteryzuje się radiowy głos i na czym polega montaż dźwięku. Uczniowie przez chwilę mieli możliwość wcielić się w rolę spikera i powiedzieć kilka słów do mikrofonu. Z powodzeniem odnaleźli się w tej nietypowej sytuacji - opanowali tremę i przedstawili się do mikrofonu. Odsłuchiwanie nagranych głosów dostarczyło wszystkim wiele radości. Wizytę w Katolickim Radiu Podlasie zakończyły pamiątkowe zdjęcia.


WIĘCEJ ZDJĘĆ