Na antenie

POPOŁUDNIK PON. CZW. PT.

Proponujemy ciekawą książkę. W czwartki i piątki można usłyszeć przepisy na różne potrawy w audycji "Jadłodajnia", audycję "Prosto z lasu", Kwadrans z Ministrem Rolnictwa, Radiową Kronikę Województwa Podlaskiego i przegląd Echa Katolickiego. Zaprasza Ewa Pasternak.

Aktualności

W Katolickim Radiu Podlasie trzy dni z polską muzyką

foto
2023-04-27 15:14:00
Wielkie polskie hity, wykonawcy których znamy od dawna i młodzi zdolni muzycy w barwach biało - czerwonych – zabrzmią na antenie Katolickiego Radia Podlasie w pierwszych dniach maja. Od 1 do 3 maja, kiedy będziemy świętować Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej, 232. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 maja oraz Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski, na antenie Katolickiego Radia Podlasie prezentowana będzie wyłącznie polska muzyka.

W tych dniach usłyszeć będzie można nie tylko pieśni legionowe i ułańskie, ale także wielkie hity naszych rodzimych muzyków, którzy tworzyli muzykę w naszym kraju na przestrzeni wielu lat.

Powrócimy do muzyki lat 60-tych i 70-tych kiedy autorami wybitnych tekstów piosenek byli m. in. Agnieszka Osiecka, Bogdan Olewicz, Jeremi Przybora, Wojciech Młynarski. Janusz Kondratowicz, Jacek Cygan czy Marek Dutkiewicz.. Nie zabraknie także m. in. lat 80-tych, w których powstało wiele protest-songów i przebojów, nuconych do dziś

Zachęcamy do słuchania Radia Podlasie podczas majówki na falach 101,7 FM oraz 106,0 FM i ON-LINEAnna Kaszczyc
Kierownik Muzyczny Katolickiego Radia Podlasie

Obowiązek informacyjny dotyczący przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie http://radiopodlasie.pl/rodo.html