Na antenie

POPOŁUDNIK PON. CZW. PT.

Proponujemy ciekawą książkę. W czwartki i piątki można usłyszeć przepisy na różne potrawy w audycji "Jadłodajnia", audycję "Prosto z lasu", Kwadrans z Ministrem Rolnictwa, Radiową Kronikę Województwa Podlaskiego i przegląd Echa Katolickiego. Zaprasza Ewa Pasternak.
zobacz wszystkie

Aktualności

Ważny dzień dla Prezeski Koła Przyjaciół KRP

foto
2020-01-29 13:35:15
Jadwiga Wierzchowska, prezeska Koła Przyjaciół KRP z Ulana w niedzielę, 26 stycznia dołączyła do grona wdów konsekrowanych. Podczas Mszy Św. w siedleckiej katedrze biskup Kazimierz Gurda pobłogosławił sześć wdów z diecezji siedleckiej.

Jadwiga Wierzchowska jest założycielką Koła Przyjaciół KRP w Ulanie. Od 2004 r. pełni funkcję prezeski. Od wielu lat współpracuje z Katolickim Radiem Podlasie i portalem podlasie24.pl. Zapowiada i podsumowuje na antenie wydarzenia parafialne oraz diecezjalne, przygotowuje również fotorelacje do portalu podlasie24.pl. Jadwiga Wierzchowska jest autorką rozważań emitowanych na antenie. Inicjuje i koordynuje wydarzenia parafialne.

Do stanu wdów konsekrowanych zostały włączone Jadwiga Wierzchowska, Luba Niewińska, Zofia Próchenko, Krystyna Wąsowska, Alfreda Zielan i Wiesława Ziółkowska.

W Polsce jest już ponad 300 wdów należących do Stanu Wdów Konsekrowanych.

Relację z uroczystości znajdą Państwo TUTAJ


Js