Na antenie

SERCE JAK OBŁOK

To audycja poetycka dla czytających i piszących, dla wszystkich, którzy o literaturze i poezji chcą posłuchać i porozmawiać. Każdej niedzieli na program zapraszają Agnieszka Osmólska-Ilczuk i Joanna Kuczborska.
zobacz wszystkie

Kultura

Spotkanie z autorem książki „Nagła obecność”

2010-03-24 10:09:17
Spotkanie z książką regionalną pod tytułem „Nagła obecność” autorstwa Marka Pieczary odbędzie się w czwartek, 25 marca w Domu Gdańskim w Węgrowie.

Marek Pieczara jest krytykiem literackim, dziennikarzem. Urodził się w roku 1949 w Węgrowie. Publikował w „Więzach”, „Nowych Książkach”, „Dialogu” oraz w tak zwanym drugim obiegu.

Książka „Nagła obecność” należy do prozy beletrystycznej. Osadzona jest w latach 80 – tych i opowiada o dorastaniu autora w Węgrowie, zwanym też przez niego Sezamowem. Książka znajduje się od kilku tygodni w zbiorach biblioteki miejskiej, tak aby czytelnicy mogli przygotować się do spotkania z autorem – powiedziała Radiu Podlasie Małgorzata Piórkowska, dyrektor biblioteki.

Organizatorem wydarzenia z cyklu „spotkania z książką regionalną” jest Miejska Biblioteka Publiczna imienia Augusta Cieszkowskiego w Węgrowie.

Początek spotkania o godzinie 17.00.

JG/Węgrów


Festyn Rodzinny

22 września w Olszycu Szlacheckim odbędzie się festyn rodzinny więcej

Smaki Jesieni

22 września pod hasłem smaków odbędzie się święto plonów w Paprotni więcej
zobacz wszystkie