Na antenie

PRZYSTANEK PODLASIE PON. WT. ŚR.

Wiadomości, relacje i pierwsze komentarze do najciekawszych wydarzeń. Od wielkiej polityki po codzienne życie, a do tego "Muzyczna Dogrywka" po 18.00 i regionalna prognoza pogody na następne dni. Zaprasza Agnieszka Osmólska-Ilczuk.
zobacz wszystkie

Ogólne

Wkrótce ruszy telewizja internetowa NASZE KLIMATY TV

foto
2019-11-26 11:07:39

11. grudnia bieżącego roku otwarty zostanie filmowy kanał internetowy, a w nim zaprezentowane zostaną wideo-wizytówki wszystkich Kół Gospodyń Wiejskich i Zespołów, które wzięły udział w "Turnieju KGW z terenów diecezji siedleckiej i diecezji drohiczyńskiej 2019"

Nasze Klimaty TV będzie prezentować wszystko, co dotyczy działalności KGW.

  • Inicjatywy warte pokazania, promujące działania lokalnych społeczności na rzecz własnych miejscowości i gmin.
  • Działania kulturalne od śpiewu i muzykowania, gawędy, przez taniec, rękodzieło [rzeźba, użytkowe puzderka i półeczki, ale też i serwety, chusty, dziergane i wyszywane czapki, szale i swetry, skarpety czy pokrowce na telefony] przez teatry  obrzędowe czy kabarety, po tak chętnie praktykowane popisy kulinarne, czyli gotowanie i wyroby kuchni regionalnej oraz modyfikacje tradycyjnych dań w oparciu o nowe trendy i możliwości uprawy i obróbki warzyw i owoców, a także darów lasu]
  • Porady i podpowiedzi ekspertów i regionalistów

NASZEKLIMATY.TV

Zapraszamy do współpracy zespoły, koła gospodyń i gospodarzy. Warto pokazywać dobro i piękno jakie tworzą ludzie pełni pasji i talentów w małych miejscowościach.

Kontakt:

Dorota Karpeta 500 105 907