Na antenie

PRZYSTANEK PODLASIE PON. WT. ŚR.

Wiadomości, relacje i pierwsze komentarze do najciekawszych wydarzeń. Od wielkiej polityki po codzienne życie, a do tego "Muzyczna Dogrywka" po 18.00 i regionalna prognoza pogody na następne dni. Zaprasza Agnieszka Osmólska-Ilczuk.
zobacz wszystkie

Na antenie

Wywiad z Adamem Woronowiczem

foto
2014-09-04 11:14:00
Adam Woronowicz, aktor teatralny i filmowy, odtwórca głównej roli m.in. w filmie „Popiełuszko. Wolność jest w nas” był gościem Anny Kaszczyc w magazynie "Jak minął dzień".

Film, ukazujący postać zamordowanego przez funkcjonariuszy SB Kapelana Solidarności, mogli zobaczyć niedawno mieszkańcy Siedlec podczas projekcji Letniego Kadru. WIĘCEJ

Adam Woronowicz w tej produkcji poradził sobie z oczekiwaniami kilkudziesięciu milionów ludzi – jest autentyczny w roli księdza Popiełuszki. Jak się do tego przygotowywał? Co mu uświadomiło granie ks. Jerzego? – dowiedzą się Państwo z rozmowy, którą przeprowadziła Anna Kaszczyc.

Aktor opowiedział o tym, czym się kieruje przy wyborze postaci, w które się wciela. Zdradzi, co jest dla niego istotne w życiu oraz dlaczego ważna jest dla niego wiara w Boga.

POSŁUCHAJ WYWIADUAK/JS