Na antenie

SERCE JAK OBŁOK

To audycja poetycka dla czytających i piszących, dla wszystkich, którzy o literaturze i poezji chcą posłuchać i porozmawiać. Każdej niedzieli na program zapraszają Agnieszka Osmólska-Ilczuk i Joanna Kuczborska.
zobacz wszystkie

Na antenie

Wywiad z Adamem Woronowiczem

foto
2014-09-04 11:14:00
Adam Woronowicz, aktor teatralny i filmowy, odtwórca głównej roli m.in. w filmie „Popiełuszko. Wolność jest w nas” był gościem Anny Kaszczyc w magazynie "Jak minął dzień".

Film, ukazujący postać zamordowanego przez funkcjonariuszy SB Kapelana Solidarności, mogli zobaczyć niedawno mieszkańcy Siedlec podczas projekcji Letniego Kadru. WIĘCEJ

Adam Woronowicz w tej produkcji poradził sobie z oczekiwaniami kilkudziesięciu milionów ludzi – jest autentyczny w roli księdza Popiełuszki. Jak się do tego przygotowywał? Co mu uświadomiło granie ks. Jerzego? – dowiedzą się Państwo z rozmowy, którą przeprowadziła Anna Kaszczyc.

Aktor opowiedział o tym, czym się kieruje przy wyborze postaci, w które się wciela. Zdradzi, co jest dla niego istotne w życiu oraz dlaczego ważna jest dla niego wiara w Boga.

POSŁUCHAJ WYWIADUAK/JS

Festyn Rodzinny

22 września w Olszycu Szlacheckim odbędzie się festyn rodzinny więcej

Smaki Jesieni

22 września pod hasłem smaków odbędzie się święto plonów w Paprotni więcej
zobacz wszystkie